Biały domek

Sensoryczny Biały Domek do terapii dzieci

Domek terapeutyczny to znakomity pomysł dla dzieci, które mają problemy z integracją sensoryczną. Wykorzystanie go w leczeniu zaburzeń rozwoju kreatywności i wyobraźni to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu dzieci zostają pobudzone do działania i zaangażowania w różnego rodzaju zabawy i naukę.

Nasz sklep oferuje piękny, biały domek, który będzie prawdziwym królestwem każdego dziecka. Jego przemyślana konstrukcja zapewnia maluchom poczucie bezpieczeństwa, wyciszenie i relaks. Zamontowanie wewnątrz oświetlenia światłowodowego czy urządzeń np. z odgłosami lasu, ptaków czy specjalnie dobraną muzyką stwarza dzieciom optymalne warunki do aktywizacji zmysłów, co niweluje wszelkie objawy zaburzeń sensorycznych.

Domek sensoryczny wykonany jest z wysokogatunkowej pianki i cechuje się niepalnością i łatwością do utrzymania w czystości. Dach jest zapinany na rzepy, dzięki czemu można zainstalować atrakcyjne źródło światła. Dodatkowo w dachu znajduje się duże kółko z siatką, przez którą można przeciągnąć zabawki czy akcesoria edukacyjne. Domek w kolorze białym może działać wyciszająco na dziecko, ale także - dzięki wyposażeniu go w rożne elementy np. miękkie, bawełniane wałki - może stanowić idealną przestrzeń do ćwiczeń, zabawy i nauki.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę