undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
16 170
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Cecha zabawki
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Filtry
Sortery

Manipulacyjne sortery drewniane dla dzieci

Niezwykle dużą popularnością wśród zabawek dla dzieci cieszy się sorter. Ma on na ogół formę pojemnika z otworami, do których trzeba dopasować odpowiednie klocki. Dzięki temu, maluch uczy się rozróżniać kolory i kształty. Nasz sklep internetowy oferuje do zakupu różne sortery edukacyjne. Różnią się one między sobą skalą trudności i liczbą elementów. Najprostsze sortery posiadają od 2 do 6 otworów. Wraz z rozwojem dziecka sięgnąć można po sortery bardziej rozbudowane i z większą ilością otworów. Również elementy do układania charakteryzują się większym stopniem trudności. W niektórych sorterach mają one formę klocków o kształcie figur geometrycznych. W innych z kolei nawiązują do świata przyrody, przypominając swoim kształtem np. poszczególne zwierzęta. W ten sposób dziecko poszerza swoją wiedzę o świecie i umie kategoryzować zjawiska i rzeczy w bardziej szczegółowy sposób.

W naszej ofercie dostępne są sortery drewniane dla dzieci. Idealnie sprawdzają się w przypadku dzieci poniżej 1 roku życia. Dla starszych dzieci ciekawą propozycją jest sorter domek, bardziej rozbudowany pod względem wizualnym, który dodatkowo ma możliwość odtwarzania wierszyków i piosenek. Dziecko ma okazję ćwiczyć swoją pamięć, a także zwiększać swoją muzykalność.

Każdy sorter dla dzieci naszej produkcji wykonany został w wysokiej jakości materiałów i w oparciu o naukową wiedzę o rozwoju dziecka. Zabawki zaciekawiają i wyróżniają się wizualnie. Są dla dziecka niezwykle atrakcyjne poprzez interesujące kształty i mnogość kolorów. Wszystkie sortery mają bardzo wysoką jakość edukacyjną i pomagają rozwijać zdolności motoryczne. Dodatkowo, pozytywnie wpływają na pamięć dziecka, a także jego słownictwo. Sorter to idealny pomysł na prezent. Zabawka ta jest kupowana przez żłobki, jak również przez samych rodziców. A to wszystko dlatego, że odpowiedni sorter ma bardzo duży wpływ na rozwój dziecka. Równocześnie stanowi atrakcyjną zabawkę, która sprawia, że czas mija szybko i przyjemnie. Nasze sortery są w 100% bezpieczne i przyjazne dla maluchów.