Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Cena
2 1500
Przeznaczenie
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Wysokość siedziska
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Trudnopalność
więcej... mniej
Liczba schowków/wieszaków
więcej... mniej
Inne cechy szatni
więcej... mniej
Filtry
Szatnia w żłobku

Wyposażenie szatni i korytarza w przedszkolu lub żłobku

Szatnia w żłobku oraz przedszkolu to miejsce obowiązkowe, które należy wyposażyć we właściwy sposób, uwzględniając potrzeby małych ludzi. Nasz sklep internetowy pragnie dostarczać wyroby najwyższej jakości i pomagać w urządzaniu nie tylko sal zajęciowych, ale także szatni znajdujących się na terenie placówek edukacyjnych. Korytarz w przedszkolu lub żłobku powinien być zaaranżowany w taki sposób, aby dzieci mogły z niego bezpiecznie i bezproblemowo korzystać. Istotna jest wysokość szafek, a także ich funkcjonalność.

Wśród bogatego asortymentu, który pragniemy zaprezentować, należy wyróżnić kilka zróżnicowanych kolekcji. Każda z nich obejmuje dziecięce szafki zaprojektowane w nieco innym stylu. Wszystkie łączą jednak nowoczesny design, bardzo dobrą jakość oraz wysoką użyteczność. Zapewniają komfort użytkowania, a dodatkowo na uwagę zasługuje również ich cena. Proponujemy sprawdzone, trwałe i bardzo wytrzymałe wyposażenie szatni w przedszkolu, które z pewnością przekona również Państwa.

Oprócz wspomnianych wcześniej kolekcji oferujemy również pojedyncze meble, takie jak ławeczki szatniowe, wieszaki szatniowe, siedziska na korytarz oraz akcesoria do szatni, wśród których należy wyróżnić kolorowe naklejki, ramki na imiona dzieci, woreczki na obuwie, artykuły ułatwiające zdejmowanie oraz zakładanie butów, ochraniacze czy ozdobne osłonki pod gniazdka. Jednym słowem wszystko to, co pozytywnie zaskakuje mnogością kolorów, ciekawych kształtów, a dodatkowo praktycznym zastosowaniem.