Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Cena
1 10000
Przeznaczenie
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Front szafki
więcej... mniej
Podstawa szafki
więcej... mniej
Inne cechy szafki
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Liczba schowków/wieszaków
więcej... mniej
Inne cechy szatni
więcej... mniej
Filtry
Łazienka w żłobku, przewijaki

Wyposażenie łazienki w przedszkolu bądź żłobku

Łazienki znajdujące się w żłobkach, przedszkolach oraz pozostałych placówkach oświatowych dla najmłodszych muszą być specjalistycznie wyposażone. Meble, jak i akcesoria powinny w pełni uwzględniać potrzeby dzieci. Oferta firmy Moje Bambino zawiera kompleksowe wyposażenie łazienki znajdującej się w żłobku lub przedszkolu. Meble oraz akcesoria nie tylko zostały dopasowane do najmłodszych pod względem ich wzrostu. Są bezpieczne w stosowaniu, samo wykonanie jest natomiast atrakcyjne dla dzieci pod względem kwestii wizualnych.

Typowa placówka oświatowa powinna posiadać łazienkę umożliwiającą korzystanie z niej przez dużą ilość dzieci. Możliwe jest to za sprawą różnego rodzaju półek, regałów na nocniki, czy stolików na kubki.

Oferta marki Moje Bambino umożliwia wyposażenie łazienki z uwzględnieniem potrzeb dzieci w każdym wieku. W asortymencie znajdują się przykładowo nocniki, podnóżki, czy nakładki sedesowe z drabinkami. Oprócz tego oferta zawiera wszelkie inne przedmioty jakich może wymagać łazienka w żłobku i przedszkolu jak: meble, kosze na pieluchy, dozowniki mydła w płynie / pianie, pojemniki na papier toaletowy, podajniki ręczników, plastikowe kubki, wieszaki, umywalki, czy ścianki działowe do WC.

Stosowanie tego typu mebli w przedszkolu nie tylko musi ułatwiać codzienność dzieciom, ale również stwarzać sympatyczną atmosferę dla najmłodszych. Wyposażenie dostępne w ofercie uwzględnia tego typu potrzeby. Meble oraz akcesoria wyróżniają się bogatymi barwami oraz bajkowym zdobieniem. Stosowanie tego typu wyposażenia łazienkowego ubarwi z pewnością każdą placówkę oświatową odwiedzaną przez najmłodszych.