Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Cena
8 3148
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Cecha zabawki
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Filtry
Dekoracje na ścianę

Dekoracje na ścianę do pokoju dziecka, żłobka bądź przedszkola

Ścienne ozdoby przeznaczone dla naszych milusińskich to nie tylko znane już wszystkim, bardzo popularne i urokliwe naklejki na ścianę dla dzieci, ale również inne produkty, których bogatą ofertę prezentuje nasz sklep. Wszystkie sprzedawane przez nas wyroby odznaczają się wysoką jakością wykonania, a ich cena oraz warunki nabycia są konkurencyjne wobec rynkowych propozycji innych firm.

Dekoracje i ozdoby na ścianę zarówno w dziecięcych pokojach, jak i żłobkach, przedszkolach czy klubach malucha, pełnią funkcję nie tylko upiększającą, ale również edukacyjną i utylitarną. Tę ostatnią sprawują z powodzeniem listwy zabezpieczające na narożniki, panele wyciszające czy efektowne osłony ścian w postaci wielobarwnych welurowych paneli, pasów, folii ochronnych oraz osłonek pod wyłączniki, polecane zwłaszcza jako dekoracje do żłobka. Sprawdzą się tu z pewnością również kieszonki na zabawki w kształcie zwierząt, które nie tylko cieszą oko, ale również motywują dziecko do sprzątania (np. zabawą w karmienie hipopotama czy liska klockami itp.). Zaprezentowane produkty oczywiście równie dobrze spełnią oczekiwania zarówno dzieci, jak i rodziców również w domach, stanowiąc dekoracje na ścianę do pokoju dziecka. W naszym sklepie dostępne są również magnetyczne tapety, miarki wzrostu, kartonowe aplikacje czy edukacyjne makatki ułatwiając trudną naukę pór roku lub zaznajamiających z mapą Polski.

Zarówno w żłobkach, jak i przedszkolach doskonałym pomysłem jest wykorzystanie gotowych tablic informacyjnych takich jak ogłoszenia czy jadłospis, przyciągających uwagę rodziców, ale również będących ciekawym elementem dekoracyjnym w hallach, korytarzach czy szatniach. Lustra także mogą być elementem dekoracyjnym w przedszkolnych salach zwłaszcza, że dodatkowo mogą stanowić pomoc w ćwiczeniach logopedycznych.

Ciekawą kategorię stanowią oferowane przez nasz sklep, polecane zwłaszcza jako dekoracje do żłobka i przedszkola, tzw. manipulacje sensoryczne, czyli montowane do ścian i wykonane ze sklejki w połączeniu z innymi materiałami tablice, które posiadając niewątpliwie walory estetyczne, wspomagają manualny rozwój dziecka, rozbudzając zarazem jego ciekawość. Część elementów tablic posiada fakturę różniącą się w sposób znaczący od sklejki - np. tablica przedstawiająca kota imituje jego futerko w miejscu, gdzie znajduje się tułów zwierzęcia. W innym przypadku ogon konia wykonany jest ze szczeciny pędzla, a jeszcze gdzie indziej - sztacheta płotu z drewna o fakturze surowej deski.