undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
79 3419
Dostępność
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry
Miękkie kąciki piankowe

Piankowe kojce do zabawy dla dziecka

Sklep Moje Bambino posiada w swoim asortymencie różnorodne wyposażenie przedszkoli i żłobków. Składa się na nie między innymi szeroki wybór siedzisk, puf, bujaków, elementów dekoracyjnych, materaców i kojców. Te ostatnie zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach oraz bezpieczeństwie najmłodszych dzieci. Każdy kojec piankowy znajdujący się w ofercie naszego sklepu cechuje wygoda, funkcjonalność, duże możliwości aranżacyjne oraz przyjazny i nowoczesny design.

Piankowy kojec dla dziecka zbudowany jest z kilku modułów, które umożliwiają swobodne zestawianie ze sobą poszczególnych elementów, tworząc różne kształty. Przykładowo, na podstawowy model składa się sześć trójkątnych, odpowiednio wyprofilowanych kształtek. Długość boków to 74 cm, a wysokość 30 cm. Poszczególne moduły można ze sobą łączyć za pomocą rzepów, co zabezpiecza je przed przesunięciem. Zestawione razem w podstawowym ułożeniu tworzą kojec piankowy w formie sześciokąta. W naszym sklepie istnieje możliwość dokupienia poszczególnych materaców uformowanych w trójkątne lub kwadratowe kształtki, dopasowane wielkością do pozostałych elementów, wchodzących w skład zestawu. Ustawione razem w inne formy dają szerokie możliwości aranżacyjne. Umożliwiają w szybki sposób stworzenie wygodnej, wieloosobowej kanapy, z trzech stron zabezpieczonej oparciami, a z jednej otwartej na zewnątrz. Ułożenie takie ułatwia raczkującym maluszkom swobodne przemieszczanie się.

Kojec do żłobka dla niemowlaka wykonany jest z miękkiej pianki. Podstawa ma 6 cm grubości, co gwarantuje przebywającym na nim dzieciom wygodę oraz bezpieczeństwo, w razie upadku. Wszystkie elementy pokryte są tkaniną PCV, która jest łatwa w czyszczeniu i nie powoduje uczuleń. Wyprodukowana ona została bez użycia ftalanów. Zarówno oferowane przez nas kojce, jak i poszczególne ich elementy dostępne są w kolorze jasnozielonym, bądź pomarańczowych. Produkty te posiadają niezbędne atesty i są bezpieczne w użytkowaniu. Cena oferowanych przez nas zestawów oraz kształtek jest atrakcyjna i zachęca do zakupu.