undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
79 3419
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Materiał zabawki
więcej... mniej
Filtry
Miękkie kąciki piankowe

Piankowe kojce do zabawy dla dziecka

Sklep Moje Bambino posiada w swoim asortymencie różnorodne wyposażenie przedszkoli i żłobków. Składa się na nie między innymi szeroki wybór siedzisk, puf, bujaków, elementów dekoracyjnych, materaców i kojców. Te ostatnie zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach oraz bezpieczeństwie najmłodszych dzieci. Każdy kojec piankowy znajdujący się w ofercie naszego sklepu cechuje wygoda, funkcjonalność, duże możliwości aranżacyjne oraz przyjazny i nowoczesny design.

Piankowy kojec dla dziecka zbudowany jest z kilku modułów, które umożliwiają swobodne zestawianie ze sobą poszczególnych elementów, tworząc różne kształty. Przykładowo, na podstawowy model składa się sześć trójkątnych, odpowiednio wyprofilowanych kształtek. Długość boków to 74 cm, a wysokość 30 cm. Poszczególne moduły można ze sobą łączyć za pomocą rzepów, co zabezpiecza je przed przesunięciem. Zestawione razem w podstawowym ułożeniu tworzą kojec piankowy w formie sześciokąta. W naszym sklepie istnieje możliwość dokupienia poszczególnych materaców uformowanych w trójkątne lub kwadratowe kształtki, dopasowane wielkością do pozostałych elementów, wchodzących w skład zestawu. Ustawione razem w inne formy dają szerokie możliwości aranżacyjne. Umożliwiają w szybki sposób stworzenie wygodnej, wieloosobowej kanapy, z trzech stron zabezpieczonej oparciami, a z jednej otwartej na zewnątrz. Ułożenie takie ułatwia raczkującym maluszkom swobodne przemieszczanie się.

Kojec do żłobka dla niemowlaka wykonany jest z miękkiej pianki. Podstawa ma 6 cm grubości, co gwarantuje przebywającym na nim dzieciom wygodę oraz bezpieczeństwo, w razie upadku. Wszystkie elementy pokryte są tkaniną PCV, która jest łatwa w czyszczeniu i nie powoduje uczuleń. Wyprodukowana ona została bez użycia ftalanów. Zarówno oferowane przez nas kojce, jak i poszczególne ich elementy dostępne są w kolorze jasnozielonym, bądź pomarańczowych. Produkty te posiadają niezbędne atesty i są bezpieczne w użytkowaniu. Cena oferowanych przez nas zestawów oraz kształtek jest atrakcyjna i zachęca do zakupu.