undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
8 70
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry

Przechowywanie zabawek w żłobku – pojemniki z tkaniny

Przechowywanie zabawek w placówkach oświatowo-opiekuńczych, takich jak przedszkola i żłobki wymaga wykorzystania odpowiednich akcesoriów, jakimi są rożnego rodzaju pojemniki. Takie organizery pomogą otrzymać ład i porządek w sali zabaw, co ma duże znaczenie dla ogólnej estetyki pomieszczeń. Maskotki, klocki, lalki i samochodziki, kredki, pisaki, flamastry muszą mieć specjalnie wydzielone miejsce, by nauczyciel mógł wygodnie po nie sięgnąć w stosownej chwili.

 

W tej kategorii znajdują się praktyczne i wyjątkowo ładne pojemniki na zabawki. Do żłobka, przedszkola, a nawet do szkoły podstawowej nadają się idealnie, ponieważ są funkcjonalne i estetyczne. W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje pojemników, które zostały wykonane z mocnej, wytrzymałej tkaniny. Oferujemy składane pudełka z przykryciem, które mogą pełnić rolę dodatkowego siedziska, a także bez pokrywki - z usztywnionym dnem i uchwytami po bokach.

 

Proponujemy także pojemnik z tkaniny z kolorową aplikacją lwa, który jest bardzo lekki i pojemny, a także półeczkę z wieloma przegrodami do powieszenia na drążku, mogącą pomieścić wiele przydatnych drobiazgów. Pojemniki z materiału są zróżnicowane pod względem rozmiaru, kolorystyki i designu. W zależności od modelu mogą służyć jako dodatkowe miejsca do siedzenia, być estetycznie umieszczone w przedszkolnych mebelkach lub stanowić kolorowy, atrakcyjny akcent na podłodze w sali zabaw. Pojemniki małe i duże na pewno się przydadzą w każdym przedszkolu i żłobku, ponieważ maluchy większość czasu spędzają na zabawie, połączonej z edukacją.