undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
3 4000
Dostępność
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry
Akcesoria do masażu ciała i treningu dłoni

Akcesoria do masażu, treningu i zajęć korekcyjnych dłoni

Elastyczność i sprawność mięśni rąk odgrywa kluczową rolę w cyklu życia każdego człowieka. Im szybciej rozpoczniemy masaż i trening dłoni u dziecka, tym większe szanse na przywrócenie odpowiedniego napięcia mięśniowego w przypadku stwierdzonych nieprawidłowości lub wypracowanie takiej bazy mięśniowej, która utrzyma sprawność dłoni na długie lata i ułatwi większość podejmowanych aktywności manualnych. Współcześnie jesteśmy narażeni na liczne zagrożenia wynikające z postępu technicznego, co bezpośrednio wpływa na stan naszego zdrowia, w tym sprawność mięśni. Dzieci coraz częściej wybierają korzystanie z elektronicznych urządzeń, podczas gdy kilkanaście lat temu ich rówieśnicy pisali ręcznie, wykonywali więcej prac manualnych, przekładających się na sprawność palców i całych dłoni.

W naszej kategorii korekcyjne akcesoria i pomoce oferujemy produkty, które wspomogą rozwój Twojego dziecka. Obsługa narzędzi jest intuicyjnie prosta, wystarczy przeczytać tylko dołączoną do nich instrukcję. Sposób działania poszczególnych akcesoriów jest dla dzieci przyjemny, przez co pracę z nimi traktują bardziej jak zabawę. Ćwiczenia można dowolnie uatrakcyjniać, a tym samym poprawić nie tylko sprawność ręki dziecka, ale przede wszystkim jego podejście do rehabilitacji, samopoczucie oraz komfort psychiczny.

Oferujemy różnorodne przyrządy do masażu oraz treningu dłoni w zależności od wieku, sprawności oraz indywidualnych potrzeb użytkownika. Korekcyjne ćwiczenia dłoni i palców naprawdę mogą być przyjemne, jednocześnie przynosząc bardzo wymierne korzyści w zakresie codziennego funkcjonowania. Produkty, które oferuje nasz sklep doskonale sprawdzają się do użytku domowego. Większość ćwiczeń dziecko może wykonywać samodzielnie po uprzednim wskazaniu techniki ich wykonywania. Przyrządy stanowią także idealne wyposażenie sal rehabilitacyjnych, szkolnych akcesoriów na zajęcia wychowania fizycznego. Cena poszczególnych produktów uzależniona jest od materiałów, z jakich zostały wykonane oraz ich funkcji.