undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
9999 10600
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry
Stół terapeutyczny

Multimedialny stół dotykowy do terapii

Możliwości wspomagania rozwoju dziecka istnieje naprawdę wiele. Warto dołożyć wszelkich starań, by uatrakcyjnić ten proces i dostarczyć różnorodnych bodźców, mających wpływ na sferę poznawczą, emocjonalną, społeczną czy behawioralną. Zwłaszcza placówki oświatowe oraz specjalistyczne poradnie psychologiczno- pedagogiczne powinny znaleźć środki na rozszerzanie dostępnych narzędzi i pomocy, wspierających rozwój dziecka. Nasz sklep, w ramach kategorii multimedia, oferuje stół dotykowy do terapii, który świetnie sprawdzi się w celach dydaktycznych oraz korekcyjnych.

Stół multimedialny zachęca do podejmowania aktywności fizycznej, która bezpośrednio przekłada się na poprawę koordynacji wzrokowo- ruchowej, spostrzegawczość oraz wiele innych procesów poznawczych. Ponadto doskonale wprowadza w podejmowanie relacji społecznych, jednocześnie dostarczając naturalnej przyjemności, jaka płynie z zabawy. Zamysł, na którym opiera się stół terapeutyczny, polega na tym, że na blacie wyświetlane są poszczególne gry za pomocą projektora. Przygotowano aż osiem różnorodnych propozycji zabaw. Stół można kupić w zestawie lub osobno, co powoduje, że cena wzrasta lub adekwatnie do zawartości jest niższa. Stół bez projektora może być z powodzeniem używany w tradycyjnych salach szkolnych.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i intuicyjna, w głównej mierze opiera się na tym samym działaniu, co telewizor, ponieważ oba urządzenia steruje się za pomocą pilota. Nieporównywalnie jednak przynosi znacznie więcej korzyści oraz podąża za nowoczesnym rozwojem technologii.