undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
7 200
Marka
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Zestawy stolikowe
więcej... mniej
Filtry
Mazaki

Mazaki, pisaki i flamastry dla dzieci w różnych kolorach

W uwielbianej przez dzieci kategorii materiałów artystycznych znajdują się kolorowe flamastry dla dzieci oraz inne przyrządy do pisania takie jak mazaki i pisaki. Nie od dziś wiadomo, że są to bardzo lubiane przez dzieci artykuły plastyczne, dzięki którym mogą one przelewać na kartkę swoje wyobrażenia i tworzyć niezapomniane rysunki. Oferujemy szeroki wybór pisaków przeznaczonych zarówno dla młodszych, jak i starszych grup wiekowych. Wszystkie te produkty są bezpieczne, wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich opakowania są kolorowe i zachęcają do szybkiego rozpoczęcia zabawy.
Mazaki dla dzieci z naszej oferty nadają się do rysowania po różnych materiałach, takich jak np. papier lub tkaniny. Oferujemy również zestawy zawierające pachnące pisaki czy też flamastry. Wszystkie komplety dostępne w naszym sklepie składają się z kilku lub kilkunastu elementów, w szerokiej palecie barw. Dzięki nim dziecko jest w stanie tworzyć ciekawe, kolorowe i bogate w treści rysunki, doskonaląc zdolności manualne, chwyt pisarski, koordynację wzrokowo-ruchową oraz rozwijając wyobraźnię.
Zapewniamy, iż wszystkie oferowane przez nas pisaki, mazaki i flamastry są produktami bezpiecznymi dla dzieci, nie zawierającymi szkodliwych czy toksycznych substancji. Dlatego też nawet najmłodsze grupy w przedszkolach mogą nimi rysować i tworzyć swoje prace na dowolny temat. Odpowiednie wyprofilowanie oraz kształt zapewniają pewny uchwyt nawet tym dzieciom, które nie do końca opanowały tę trudną umiejętność. Są to także wydajne i oszczędne narzędzia piśmiennicze gwarantujące długie godziny zabawy.