undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
12 900
Dostępność
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Filtry

Plansze dydaktyczne i tablice tematyczne do szkół

Celem umieszczania w salach zajęciowych plansz dydaktycznych jest umożliwianie maluchom poznawania otaczającego świata. Dzięki temu mają okazję wzbogacić swoje słownictwo, a także rozwinąć wyobraźnię przestrzenną. Ponadto plansze edukacyjne są świetną pomocą podczas nauki obcych języków. Drukowane w dużym formacie pozwalają na wykorzystywanie ich w pracy z dużą grupą dzieci jednocześnie.

 

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo tablice tematyczne do szkół dostępne w atrakcyjnych cenach oraz zróżnicowanych odsłonach. Cenimy sobie najwyższą jakość proponowanych produktów, dlatego wszystkie prezentowane artykuły zostały wykonane w trwały i przemyślany sposób. W sprzedaży posiadamy między innymi plansze prezentujące najistotniejsze prawa ucznia, a także podstawowe obowiązki. Zagadnienia sformułowane są w klarowny sposób, aby bez problemu mogły być zrozumiałe przez dzieci. Zapewniamy również liczne plansze dydaktyczne przeznaczone do pracowni językowych (język niemiecki, język angielski), plansze dydaktyczne przydatne podczas nauki zegara, traktujące o dobrym wychowaniu, porach roku i miesiącach czy kolorach. Sprawdzą się one w placówkach przedszkolnych. Do klas starszych uczniów świetnie sprawdzą się plansze z funkcjami trygonometrycznymi, tabliczką mnożenia, ułamkami czy jednostkami miar. Każda plansza dydaktyczna do szkoły lub przedszkola to produkt wysokiej jakości, który znajdzie zastosowanie w salach lekcyjnych, ale także domach prywatnych.

 

Prezentowany poniżej bogaty asortyment nieustannie wzbogacany jest o kolejne propozycje dedykowane przedszkolakom i uczniom szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty.