undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
14 340
Dostępność
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Filtry
PUS zestaw kontrolny

PUS – system edukacji oparty na zestawie kontrolnym, który wspiera naukę dzieci w przedszkolu i szkole.

Dzieci uwielbiają książeczki z ciekawymi zadaniami. Początkowo rysują szlaczki po śladzie, dobierają w pary pasujące przedmioty, ćwiczą pierwsze cyferki i literki. Wraz z wiekiem sięgają po trudniejsze ćwiczenia nie tylko ogólnorozwojowe, ale także utrwalające wiedzę zdobytą na lekcjach w szkole. Rodzice i nauczyciele w szkole powinni podsuwać dzieciom ciekawe pozycje, by w pełni wykorzystać naturalną chęć dzieci do odkrywania świata i zdobywania wiedzy o nim.  Warte polecenia są z pewnością książeczki PUS wraz z zestawem kontrolnym.
Seria edukacyjnych książeczek PUS to nie tylko atrakcyjne zadania, ale także możliwość samokontroli. Dzieci same mogą sprawdzić poprawności rozwiązywanych ćwiczeń. Wymaga to równocześnie pewnej cierpliwości od nich, ponieważ wynik można uzyskać dopiero po rozwiązaniu 12 zadań. Edukacyjny system PUS wspiera rozwój dzieci, także ich samodzielność i wytrwałość, a nagrodą jest poprawnie ułożony wzór, którym mogą pochwalić się rodzicom lub nauczycielowi w przedszkolu czy szkole.
Do książeczki PUS niezbędny jest „Zestaw kontrolny”, który pozwoli na ocenę poprawności rozwiązywanych zadań. To 12 ponumerowanych klocków ze wzorem po drugiej stronie, umieszczonych w poręcznym plastikowym pudełku. Kolejne liczby odpowiadają numerom zadań w książeczkach a wzór, który pojawi się po drugiej stronie klocków powinien być taki sam jak rozwiązanie. Satysfakcja dzieci po odkryciu powtarzalności wzoru jest zwykle przeogromna.
To co ważne, zestaw klocków kontrolnych pasuje do wszystkich książeczek PUS. Są one trwałe i łatwe do utrzymania w czystości.
Książeczki PUS rosną wraz z dzieckiem. W ofercie sklepu Moje Bambino znajdą Państwo książeczki dla maluchów w wieku 4 lat, jak i dla dzieci szkolnych mających 12 lat. Tematyka jest także bardzo bogata. Posiadamy książeczki ogólnorozwojowe, książeczki z bajeczkami, lekturami, ćwiczeniami ortograficznymi, gramatycznymi, zadaniami matematycznymi dotyczącymi działań na liczbach, ale także zadań tekstowych i wiele innych.
Dlaczego warto korzystać z systemu edukacyjnego PUS? Radość dzieci z kolejnych rozwiązanych zadań i ich samodzielność jest najlepszym dowodem na skuteczność zestawu kontrolnego PUS. To również świetny pomysł na prezent. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty.