undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
159 700
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Filtry
Lustra

Bezpieczne nietłukące się lustra logopedyczne i inne

Aranżacja pokoju dla młodego człowieka to sztuka połączenia jego wizji z rozsądkiem i pragmatycznym podejściem rodzica. Przestrzeń dla dziecka powinna być wyposażona w elementy, które ułatwią mu naukę i poznawanie świata, ale też w takie, które będą bezwzględnie bezpieczne.
Lustro do pokoju dziecka, które posiada w ofercie nasze sklep, to niezwykle praktyczny produkt. Lustro jest przedmiotem, który będzie pełnił zmienne funkcje na różnych etapach życia dziecka. Najmłodsi z chęcią ćwiczą przy nim śmieszne miny, odgrywają role aktorskie i wcielają się w postacie bohaterów ze znanych bajek. Zabawa taka świetnie stymuluje do rozwoju ich wyobraźnię. W pokoju nastolatka lustro będzie spełniało już swoje tradycyjne zadanie oraz zostanie stylowym elementem wystroju. W szkołach czy gabinetach ćwiczących wymowę świetnie sprawdzi się lustro logopedyczne. Jest ono nieocenione znaczenie podczas ćwiczeń z logopedą, gdyż pozwala nauczyć właściwego ułożenia warg i języka. Niemałe znacznie mają jednak względy bezpieczeństwa, dlatego nasz asortyment to produkty stworzone ku temu, aby znaleźć się w pobliżu najmłodszych. Nietłukące się lustra dla dzieci są podklejone specjalną folią, która uniemożliwia ich mechaniczne uszkodzenie. Dużą popularnością cieszą się lustrzane kąciki, które doskonale wpływają na wyobraźnię przestrzenną. Tym, którzy lubią, aby ich pomieszczenia były oryginalne, mamy do zaproponowanie bajeczne naklejki na lustra.
Nasze lustra, których cena jest bardzo atrakcyjna, na pewno sprawią wiele radości dzieciom, a także optymalnie spełnią swoją funkcję.