undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
149 2200
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Kształt dywanu
więcej... mniej
Wymiar dywanu
więcej... mniej
Średnica dywanu
więcej... mniej
Filtry
Dywany edukacyjne

Dywany edukacyjne do szkół i przedszkoli

W ofercie przygotowanej przez nasz sklep internetowy znajdą Państwo dywany edukacyjne dostępne w licznych wariantach. Świetnie sprawdzą się one zarówno w domach prywatnych, jak i placówkach o charakterze oświatowym, takich jak przedszkola, świetlice czy szkoły. Każda z prezentowanych poniżej propozycji wyróżnia się wyrazistą kolorystyką, a także niezwykle starannym wykonaniem z uwzględnieniem wszystkich szczegółów. Mata edukacyjna do szkoły, na której uwagę zasługuje również cena, to doskonałe rozwiązanie dla dzieci w różnym wieku.

Wśród wielu interesujących rozwiązań znajduje się między innymi dywan w biedronki, do którego dołączone są elementy z cyferkami. Jednym z zadań skierowanych do dzieci może być dopasowanie właściwej liczby do ilości kropek u każdej biedronki. To tylko jedna z wielu możliwości, które daje wielofunkcyjny dywan. Edukacyjne dywany-zabawki są przyjemne w dotyku, a także wykonane z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Produkty posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty. Pokryte są środkiem uniepalniającym.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która daje wiele zróżnicowanych możliwości. Każdy prezentowany poniżej dywan do placówki oświatowej jest inny, jednak wszystkie dają wiele możliwości nauki oraz zabawy. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wyłącznie produkty wysokiej jakości, które urzekają funkcjonalnością, komfortem użytkowania, a także walorami wizualnymi. Proponujemy konkurencyjne ceny, dzięki czemu nasz asortyment cieszy się uznaniem wśród klientów.