Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Cena
11 4000
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Front szafki
więcej... mniej
Podstawa szafki
więcej... mniej
Inne cechy szafki
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Filtry
Łóżeczka i akcesoria

Łóżeczka, szafy na łóżeczka oraz akcesoria do leżakowania do żłobków i przedszkoli.

Leżakowanie w żłobku i przedszkolu to stały element rozkładu dnia, który pozwala maluchom zregenerować się i odpocząć przed kolejną porcją zabaw i wyzwań, które jeszcze na nie czekają. Wygodne, dostosowane do wieku łóżeczka pozwalają małym dzieciom łatwiej wejść w fazę snu i odpocząć. Wyzwaniem dla placówek jest nie tylko zakup odpowiednich łóżeczek, ale także zaplanowanie sposobu odpowiedniego ich przechowywania. Optymalnym rozwiązaniem wydają się być specjalne szafy do przechowywania łóżeczek żłobkowych i przedszkolnych.

W żłobku wiele placówek decyduje się także na zakup kojców dla małych dzieci. W swojej ofercie Moje Bambino posiada tradycyjne kojce wykonane z drewna, ale również nowoczesne kojce modułowe z tworzywa. Dla trochę starszych dzieci proponujemy łóżeczka drewniane bez szczebelków z wygodnymi materacami. Ciekawym rozwiązaniem dla palcówek o ograniczonej powierzchni lokalowej jest podest z wysuwanymi łóżeczkami.

W przedszkolach bardzo popularne są także łóżeczka z tworzywa lub z tkaniny półprzepuszczalnej umocowanej na metalowej konstrukcji. Łóżeczka te pozwalają na układanie ich jedno na drugim co ułatwia ich przechowywanie i transportowanie na specjalnych wózkach. Warte uwagi są także łóżeczka wykonane ze specjalnej pianki pokrytej wytrzymałą tkaniną PCV łatwej do utrzymania w czystości.

Każdy rodzaj łóżeczka można przechowywać w szafie do tego przystosowanej. Niektóre z szaf na łóżeczka przedszkolne umożliwiają także przechowywanie pościeli czy śpiworków dla maluchów. . Posiadamy również szafy przystosowane tylko do przechowywania kompletów pościeli dziecięcej.

Poniżej znajdą Państwo bardzo bogatą ofertę ułożoną z myślą o sypialni w żłobku i przedszkolu. Pełny asortyment z pewnością pozwoli wybrać rozwiązanie optymalne pod Państwa placówkę.