undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
1599 2800
Dostępność
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry

Solidne, metalowe szafy na sprzęt sportowy do placówek dydaktycznych i sportowych.

Sport i aktywność fizyczna to ważny element w wychowaniu małego człowieka a zaszczepiona za młodu chęć uprawiania sportu procentuje przez całe dorosłe życie. Dlatego tak ważne jest odpowiednie wyposażenie sal gimnastycznych w szkołach czy posiadanie różnorodnego sprzętu sportowego przez przedszkole. Poznając różnorodne dyscypliny sportowe dziecko odkrywa, w czym jest najlepsze i jest szansa, że będzie chciało kontynuować przygodę ze sportem już poza murami placówki dydaktycznej w większym klubie sportowym.

Różnorodność sprzętu sportowego wymaga odpowiedniego przechowywania. Dobrym rozwiązaniem są metalowe szafy na sprzęt sportowy, dzięki którym można zapanować nad porządkiem a przez to również skrócić czas przygotowywania do zajęć sportowych. Szafy sportowe posiadają zwykle haki na skakanki, hula hop, półki czy specjalne szuflady.

Sklep Moje Bambino posiada różnorodne szafy na sprzęt sportowy w tym także z perforowanymi lub przesuwnymi drzwiami czy skarbczykiem. Nasze szafy posiadają otwory, dzięki którym szafy można połączyć ze sobą lub przymocować do ściany co zwiększa ich stabilność. Szafy dodatkowo zaopatrzone są w zamki na klucz.

Zaplecza budynków sportowych zwykle mają małe powierzchnie a nasze regały na sprzęt sportowy pozwalają na uporządkowane i bezpieczne ich przechowywanie.