undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
499 11000
Dostępność
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Front szafki
więcej... mniej
Podstawa szafki
więcej... mniej
Zamykanie na klucz
więcej... mniej
Inne cechy szafki
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Filtry
Szafy na laptopy i tablety

Szafy, szafki do przechowywania laptopów i tabletów w placówkach dydaktycznych.

Dziś multimedia to standard w każdej szkole a nawet przedszkolu. Jednak ilość sprzętu, zwłaszcza w dużych placówkach jest ogromna i wymaga specjalnego przechowywania. Takiego szczególnego traktowania wymagają miedzy innymi laptopy i tablety. Dobrym rozwiązanie w ich przypadku są szafy umożliwiające bezpieczne przechowywanie sprzętu multimedialnego z możliwością ich ładowania. Dzięki temu sprzęt w placówce dydaktycznej zawsze jest gotowy do użytku.

Szafki na laptopy i tablety, które oferujemy w sklepie Moje Bambino są bardzo zróżnicowane. Posiadamy szafki z płyty meblowej z oddzielnymi komorami na laptopy z możliwością ładowania lub takie zawierające specjalne pojemniki - ładowarki z tworzywa z przegrodami na tablety. Uniwersalnym rozwiązaniem są metalowe mobilne szafki na laptopy, które także zaopatrzone są w listy z gniazdami do ładowania sprzętu. Dzięki mobilności są łatwe do przemieszczania. Wszystkie szafki dla bezpieczeństwa zaopatrzone są w zamki na klucz.

Ważnym aspektem w przypadku szafek na laptopy jest ilość sprzętu, którą możemy przechowywać w szafce. Nasz sklep internetowy oferuje szafki umożliwiające przechowywanie od 10 d0 30 laptopów.

Polecamy także torby do przechowywania, ładowania i przenoszenia do 5 tabletów, iPadów lub podobnych urządzeń. Wyściełane wnętrze chroni urządzenia podczas transportu. Możliwość ładowania przez 5 portów USB.

Poniżej nasza pełna oferta. Jesteśmy pewni, że znają Państwo odpowiednie  szafy do swojej placówki.