undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
55 6100
Dostępność
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Rodzaj biurka
więcej... mniej
Front biurka
więcej... mniej
Zamykanie na klucz
więcej... mniej
Narożniki
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Trudnopalność
więcej... mniej
Model
więcej... mniej
Filtry
Biurka

Biurka do placówek dydaktycznych – biurka dla nauczycieli i dyrektorów.

Szeroka oferta biurek, które mogą Państwo znaleźć na stronach sklepu Moje Bambino pozwoli na zaspokojenie indywidualnych potrzeb nauczycieli i dyrektorów placówek dydaktycznych. Posiadamy biurka z szufladami, półkami czy kontenerkami, również w wersji zamykanej na klucz. Dodatkowo duży wybór kolorystyczny płyty meblowej oraz design sprawiają, że biurka łatwo można wizualnie dopasować do pozostałego wyposażenia sal lekcyjnych. Oczywiście przy zakupie mebli jednej z naszych kolekcji meblowych polecamy zakup biurka w danej stylistyce.

Posiadamy biurka o nowoczesnym wzornictwie i jasnej kolorystyce, które nadadzą uroku każdej sali lekcyjnej oraz sprawdzą się w gabinecie czy pokoju nauczycielskim. Jednak nasza oferta obejmuje także klasyczne, szerokie biurka w ciemnej tonacji podkreślające powagę gabinetu dyrektora szkoły.

Biurko to nie tylko mebel, w którym trzymamy niezbędne, podręczne przedmioty. Oprócz funkcjonalności musi on być wygodny w użytkowaniu. Odpowiednia wielkość blatu czy przestrzeń pod biurkiem sprawi, że spędzone przy nim godziny nie będą uciążliwe. Dlatego też polecamy by dokładnie zapoznać się z naszą ofertą i dobrać biurko do swoich potrzeb.

W swojej bogatej ofercie Moje Bambino posiada także biurka i stoły laboratoryjne, które wykonane zostały z trwałych materiałów. Dzięki temu charakteryzują się one dużą odpornością na działanie wody, wysokich i niskich temperatur oraz nie ulegają korozji. Biurka te sprawdzą się w pracowniach przyrodniczych a szczególnie chemicznej i fizycznej.
Pracownie komputerowe w szkole także wymagają specjalistycznych biurek, które pozwolą uczniom w wygodny sposób korzystać z komputerów. W naszej ofercie znajdą Państwo biurka, w których zastosowano różne rozwiązania na umieszczenie półki na komputer. Dzięki temu łatwo dobiorą Państwo rozwiązanie najbardziej odpowiadające potrzebom ucznia.

Naszym dużym atutem jest także wysoka jakość naszych mebli i to pod względem jakości użytych materiałów jak i solidności wykonania. Jesteśmy przekonani, że zakupione u nas biurka będą latami służyć nauczycielom w placówkach dydaktycznych.