undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
55 3000
Model
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Rodzaj stołu
więcej... mniej
Regulacja wysokości
więcej... mniej
Rodzaj nóg stołu
więcej... mniej
Rozmiar stołu
więcej... mniej
Wysokość stołu
więcej... mniej
Kształt blatu
więcej... mniej
Szerokość stołu
więcej... mniej
Głębokość stołu
więcej... mniej
Rodzaj blatu
więcej... mniej
Kolor blatu
więcej... mniej
Narożniki
więcej... mniej
Filtry
Stoliki komputerowe

Biurka i stoliki komputerowe do sali informatycznej

W obecnych czasach niezwykle ważne jest, by umieć odnaleźć się w internetowym świecie. Komputery umożliwiają nam załatwianie wielu spraw, które jeszcze niedawno mogły być realizowane tylko stacjonarnie. Pozwalają na zdobywanie wiedzy, która dzięki Internetowi stała się ogólnodostępna a także relaksowanie się przy filmie czy muzyce. Z tych względów tak ważne jest, by uczyć ich obsługi już od najmłodszych lat. Często spotykane wśród dzieci są wady postawy, wynikające z nieprawidłowej pozycji przy stole. Wyposażając więc placówkę, należy odpowiednio dobrać każde biurko do sali informatycznej.

Sklep Moje Bambino oferuje Państwu stolik pod komputer w wielu modelach do wyboru. Posiadamy wzory posiadające specjalną półkę na komputer stacjonarny oraz wysuwaną szufladę na klawiaturę, co zapewnia prawidłowe ustawienie nadgarstków i całych dłoni w trakcie zajęć informatycznych.
Proponujemy Państwu dobranie produktu do wymagań. W przypadku urządzania sali, w której dzieci mają pracować przy laptopach wygodniejszym rozwiązaniem będzie biurko komputerowe bez wyżej wspomnianych udogodnień ważnych przy sprzęcie stacjonarnym. Mniejsze stoły nadal będą zapewniać komfortową pracę i naukę, a pozwolą na zagospodarowanie także sal o mniejszej powierzchni.

Bardzo dobrym rozwiązaniem, które z pewnością zwróci Państwa uwagę jest stolik komputerowy o regulowanej wysokości. Taka możliwość pozwala na kształtowanie w młodym człowieku nawyku prawidłowej postawy i dbania o nią w trakcie pracy. Dzieci w młodszym wieku są bardzo różne pod względem wzrostu, tak więc warto dopasowywać sprzęt do osoby, która z niego korzysta.
Nie zapominajmy również o aspekcie wizualnym, który pozwoli na wyposażenie sali w jednorodnym i spójnym stylu i kolorystyce. Do Państwa wyboru oferujemy przeróżne wykończenia barwne produktów. Tyczy się to zarówno blatów jak i nóg stołu, które występują w bogatej palecie kolorystycznej. Nie zapominajmy, że kolorowe sale zachęcą i ośmielą dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem komputerów.