undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
59 800
Model
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Rozmiar krzesła
więcej... mniej
Wysokość siedziska
więcej... mniej
Materiał siedziska
więcej... mniej
Kolor siedziska
więcej... mniej
Rodzaj nóg krzesła
więcej... mniej
Kolor stelaża krzesła
więcej... mniej
Inne cechy krzesła
więcej... mniej
Filtry
Krzesła z metalowym stelażem bez regulacji

Krzesła do placówek dydaktycznych z metalowym stelażem, bez regulacji

Jednym z głównych produktów z oferty Moje Bambino są krzesła dedykowane do przedszkoli i szkół. Posiadamy szeroki asortyment, obejmujący krzesła z metalowym stelażem, które mogą posiadać lub nie regulacje wysokości w różnym zakresie. 

Każdy z poszczególnych modeli dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych, zarówno jeśli chodzi o siedzisko, jak i stelaż. Klasyczne krzesła siedzisko i oparcie wykonane mają ze sklejki. Zapraszamy jednak do zapoznania się także z ofertą krzeseł wykonanych z tworzywa sztucznego. Znajdą Państwo u nas pełen zakres rozmiarów dostosowanych do wzrostu dzieci.

Wart podkreślenia jest również fakt, że krzesła szkolne i przedszkolne są odpowiednio wyprofilowane, by podczas długich godzin siedzenia zapewnić odpowiednią postawę ciała. Krzesła nie powodują także ucisku pod kolanami uczniów. Te wykonane z tworzywa charakteryzują się także odpowiednią ergonomią dzięki swojej sprężystości.

Wszystkie nasze krzesła wykonane są z najlepszych jakościowo materiałów. Dodatkowo spełniają normy: PN -EN 1729-1: 2007 i PN -EN 1729-2: 2012. Wszystko to gwarantuje wygodę, bezpieczeństwo oraz długi czas użytkowania.