Kojce dla dzieci

Kojec dla małego dziecka do zabawy, także modułowy do żłobka

Malutkie dzieci nie znają jeszcze zagrożeń, na jakie mogą natrafić, a równocześnie rozpiera je ciekawość świata. Coraz większa mobilność małych dzieci sprawia, że przychodzi i taki moment, że trzeba je choć na chwilę poskromić. Z pomocą przychodzą wówczas kojce dla dzieci, które świetnie sprawdzają się nie tylko w przestrzeni domowej, ale również w żłobkach i klubach malucha. To właśnie dzięki nim można stworzyć dziecku bezpieczne miejsce do codziennej zabawy.

W placówkach dydaktycznych sprawdzi się nie tylko mały kojec do zabawy, ale przede wszystkim taki, z którego korzystać może kilkoro dzieci. Dlatego Moje Bambino poleca kojce modułowe, których wielkość można bardzo łatwo zmieniać w zależności od potrzeb. Za pomocą plastikowych modułów i łączników powstaje swoista zagroda dla dziecka, która skutecznie pozwala zapanować nad gromadką niesfornych maluchów. Kojec modułowy to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, ponieważ łączy w sobie dwie najważniejsze funkcje: zapewnia dziecku bezpieczeństwo, będąc dla niego jednocześnie ciekawą atrakcją. Żłobkowy modułowy kojec dla dzieci wykonany z tworzywa sztucznego jest lekki, łatwo można go składać, rozkładać i przestawiać w dowolne miejsce. Dzięki tak zaprojektowanej konstrukcji pozwala dodatkowo zaoszczędzić sporo przestrzeni w pomieszczeniach. Kojec modułowy wymaga uzupełnienia w specjalną matę.

Kojec dla dziecka to również nieodłączny element wyposażenia przestrzeni domowej. Warto o nim pomyśleć, gdy ciekawy świata maluch zaczyna wykazywać samodzielną aktywność ruchową i nie można nawet na chwilę stracić go z zasięgu wzroku. Kojec służy do stworzenia bezpiecznego miejsca do zabawy i obserwowania otoczenia, jest też jednak ważny dla dziecka ze względów rozwojowych: za jego pomocą maluch zaczyna poznawać przestrzeń, uczy się samodzielnej zabawy, wykształca się także u niego zdolność radzenia sobie z chwilową separacją od rodziców. Kojec dla dziecka może okazać się również pomocny w nauce samodzielnego wstawania i chodzenia. Dla najmniejszych dzieci dobrym rozwiązaniem jest piankowy kojec składający się z kształtek rehabilitacyjnych. Materace kojca pokryte są łatwą do utrzymania w czystości tkaniną PCV, wolną od ftalanów. Małe dzieci mogą w nim bezpiecznie raczkować i bawić się ulubionymi zabawkami.

Pełną ofertę kojców przeznaczonych dla małych dzieci znajdą Państwo przeglądając poniższą kategorię naszego sklepu internetowego. Zapraszamy!