Zestaw klocków JollyHeap - szaro-czerwone

Kod produktu: 840002
Złóż zamówienie

7 199,90 zł­­

Brutto
Z dniem 2024-03-01 cena produktu uległa zmianie ze względu na wzrost cen od dostawcy.
Opis

Magnetyczne klocki JollyHeap to fantastyczna zabawa, jednocześnie jednak klocki rozwijają wyobraźnię dzieci, ich zdolności manualne oraz kreatywność i logiczne myślenie.

Prezentowany zestaw klocków JollyHeap składa się ze 100 elementów w 4 kształtach
(Sześcian 76 szt., trójkąt 12 szt., sześcian ucięty 8 szt., piramidka 4 szt.) w szaro - czerwonej kolorystyce.

Pierwsze gry z klockami rozpoczynają się od eksperymentowania (rzucania, toczenia, dotykania), potem są one wykorzystywane do budowy, a następnie służą jako materiał do tworzenia gier i zabaw fabularnych. Dzięki łatwemu i dość trwałemu łączeniu się magnetycznych klocków dziecięce konstrukcje budowlane mogą spełniać ich małe marzenia.

Przy pomocy klocków dziecko poznaje: kolor, kształt, magnetyzm, związki logiczne pomiędzy poszczególnymi elementami. Bawiąc się magnetyczną zabawką JollyHeap, dzieci nie tylko tworzą różne kształty oraz dwu- i trójwymiarowe struktury, lecz także rozwijają zdolności motoryczne, uwagę, wyobraźnię przestrzenną, myślenie asocjacyjne oraz wyrabiają w sobie pilność i staranność.

Kostki JollyHeap są bardzo bezpieczne. Nie mają ostrych krawędzi, są lekkie i wykonane są z miękkiego materiału, który nie emituje hałasu.

Klocki wykonane z pianki o podwyższonej gęstości (30 kg/m3). Pokryte są kolorową, łatwozmywalną tkaniną. Zawierają magnesy neodymowe.

• 100 szt.

• 4 kształty

• wym. klocków: 12 x 12 x 12 cm; 15,5 x 13,5 x 7 cm; 16,5 x 12 x 9 cm

• przeznaczone dla dzieci od 12 miesięcy


• 12
Filmy

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę