Baby Beetles – materiały dla ucznia (kurs do placówki - starter)

Kod produktu: 827004
Dostępny

19,44 zł­­

% 29,90 zł­­ (oszczędność 34.98%)
Brutto
Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 29,90 zł
Opis
Materiały dla nauczyciela

Indywidualny zeszyt ćwiczeń dla dzieci uczestniczących w uniwersalnym kursie nauki języka angielskiego Baby Beetles starter (827001, sprzedawany osobno).

Zawiera on zadania kształcące myślenie i postrzeganie oraz umiejętności plastyczno-techniczne. Ćwiczenia z zeszytu wspierają proces nauki języka angielskiego w kontekście typowych ogólnorozwojowych zajęć.

Zawartość zeszytu ćwiczeń:

36 kolorowych stron które łączą nabywanie języka z rozwojem dziecka.

O kursach z serii Dwujęzyczne Dzieci:

Uniwersalne programy do nauki języka angielskiego dla żłobków i przedszkoli. W wersjach standard i domowych mogą z nich korzystać nawet osoby nie znające języka angielskiego. Zapewniają codzienny kontakt z językiem w domu i w placówce. Dzieci uczą się naturalnie poprzez kontekstowe zabawy, które sprawiają, że nauka jest przyjemna i efektywna

    Unikalna metoda naturalnego i codziennego przyswajania drugiego języka poprzez zabawę, zamiast tradycyjnych "lekcji języka obcego" (język angielski rozwijany równolegle do ojczystego)
    Zawierają powiązane ze sobą bogate, multimedialne pakiety dla nauczycieli i rodziców (do zabawy w przedszkolu i w domu)
    Pakiety IBOX i SUPERBOX zawierają aplikacje dla nauczycieli i rodziców, które komunikują się ze sobą, tworząc system współpracy w procesie wychowania w dwujęzyczności (monitoring postępów, komunikacja, motywacja, ewaluacja)
    Wykorzystują okres tzw. szczególnej wrażliwości językowej dzieci w wieku do 6 lat (najszybsza nauka, brak barier psychologicznych człowieka dorosłego - dziecko nie traktuje drugiego języka jako obcego i tym samym dołącza do grona 70% populacji swoich rówieśników na świecie, które stają się naturalnie dwujęzyczne)
    Naturalna stymulacja rozwoju mózgu - dzieci wychowywane w otoczeniu więcej niż jednego jezyka mają większą podzielność uwagi i umiejętność koncentracji, lepszą pamięć, osiągają lepsze wyniki w nauce, łatwo adaptują się społecznie i kulturowo, w rezultacie osiągają wyższą pozycję materialną i społeczną
    Programy oparte na metodzie Claire Selby Spiral Language System; pomagają przyswajać materiał szybciej i trwalej ponieważ przyciąga i utrzymuje uwagę dzieci, wykorzystuje naturalne kanały przyswajania wiedzy (dźwięki, obrazy i działania), utrwala ścieżki pamięci długotrwałej poprzez powtórzenia, wytwarza sieć powiązań między nowym i już znanymi elementami języka
    Codzienna ekspozycja dziecka na język angielski dzięki bogatym materiałom dla rodziców (animowane seriale telewizyjne i piosenki oparte na autorskiej metodzie Claire Selby SongStories)
    Zgodność z podstawą programową MEN i metodami wychowania w dwujęzyczności
    Honorowy patronat Ośrodka Rozwoju Edukacji (2016)
    Materiały oparte o dwudziestoletnie doświadczenia z ponad 40 krajów


SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O KURSACH W ŻŁOBKU I PRZEDSZKOLU

Tabela dwujęzyczne dzieci szczegółowe informacje o kursach

 

Polecane

Polecane

Dostępny
Teatrzyk – Baby Beetles
100195N

1 399,90 zł­­
Podgląd

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę