Laurka na prezent dla mamy, taty i dziadków DIY – inspiracje

Własnoręcznie przygotowana przez dziecko laurka dla mamy, taty, babci, dziadka czy innej bliskiej osoby zawsze będzie najpiękniejszym prezentem. Małe dzieło sztuki można wykonać z papieru, przy użyciu rozmaitych elementów dekoracyjnych - także papierowych, ale też cekinów, kawałków filcu, kolorowych sznureczków i tym podobnych produktów. Robienie laurek daje pociechom ogrom radości, jednak wiąże się również z czasem poświęconym na przygotowanie prezentu. Nagrodą za to zawsze jest uśmiech bliskiej osoby, która otrzyma wykonany własnoręcznie upominek.


Własnoręcznie przygotowywane prezenty - możliwości jest naprawdę wiele

Tworzenie laurek to świetny pomysł na kreatywne spędzenie czasu w domu, żłobku lub przedszkolu. To również okazja do rozwijania wyobraźni, a także ćwiczenia zdolności manualnych. Jak zrobić laurkę, która zapewni dziecku radość tworzenia, a jednocześnie uszczęśliwi bliską maluchowi osobę? Prezenty DIY mogą być naprawdę różne. Wśród przygotowanych przez nas propozycji można znaleźć nie tylko liczne inspiracje do stworzenia typowych kartek z życzeniami dla ukochanych osób, dla także laurki na prezent 3D, portrety, girlandy czy serca z włóczki.


Ciekawe pomysły na kreatywne prezenty dla najbliższych osób

Zapewniamy interesujące pomysły na wykonane własnoręcznie prezenty. Instrukcje są bardzo proste i nie wymagają zarówno wiele czasu, jak i skomplikowanych umiejętności do odtworzenia naszych pomysłów. Ponadto w sklepie internetowym Moje Bambino można znaleźć szereg artykułów papierniczych, które okażą się pomocne w przygotowywaniu prezentów w stylu handmade. Laurka dla dziadków, nowe auto dla taty, a może starannie wykonane serduszko świadczące o wielkiej miłości malucha do bliskiej osoby - który prezent wybierze Twoje dziecko? Zachęcamy do wspólnej zabawy, ćwiczenia zdolności manualnych, rozwoju kreatywności i pobudzania dziecięcej wyobraźni podczas tworzenia prezentów idealnych na Dzień Mamy, Dzień Taty, Dzień Babci, Dzień Dziadka, urodziny, imieniny czy Boże Narodzenie.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę