Dobre zachowanie na co dzień

Kod produktu: 199056
Dostępny

139,90 zł­­

Brutto
Opis
Materiały dla nauczyciela

„Dobre zachowanie na co dzień” to pomoc dydaktyczna pomagająca nauczycielom i wychowawcom w przekazaniu uczniom podstawowej wiedzy na temat zasad dobrego zachowania.

Pomoc dydaktyczna „Dobre zachowanie na co dzień” przeznaczona jest do pracy z dziećmi w grupie rówieśniczej, zawiera 16 różnych zasad dotyczących zachowania przedstawionych w formie graficznej na trwałych, zalaminowanych kartkach. Każda z zasad zobrazowana została dwiema ilustracjami - jedna przedstawia zachowanie właściwe, druga niewłaściwe. Po obejrzeniu ilustracji dzieci mają za zadanie odgadnąć o czym mówi dana zasada (odpowiedzi znajdują się na odwrocie ilustracji).

W celu uatrakcyjnienia zabawy do zestawu dołączone zostały kolorowe tabliczki, za pomocą których dzieci po odgadnięciu zasady mogą oceniać przedstawione na ilustracji zachowania w kategorii dobre - złe (zabawa w jurorów).


 „Dobre zachowania na co dzień” służy wsparciem pedagogom i nauczycielom w realizacji założeń podstawy programowej z zakresu umiejętności oceny zachowań w odniesieniu do przyjętych zasad i wartości, umiejętności obdarzania szacunkiem innych, stosownego zachowania, respektowania przepisów, dbania o bezpieczeństwo oraz użycia zwrotów grzecznościowych.


Skład zestawu:

    32 karty formatu A4
    25 zielonych tabliczek
    25 czerwonych tabliczek


    od 5 lat


• od 5 lat
Materiały dla nauczyciela
Do pobrania:

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę