Program multimedialny: ADHD mTalent

Kod produktu: 031851
Dostępny

2 490,00 zł­­

Brutto
Opis
Zestaw interaktywnych ćwiczeń, kart pracy i scenariuszy do pracy
z uczniem z objawami lub diagnozą zespołu nadpobudliwości
psychoruchowej z deficytem uwagi.

• Do wykorzystania w małych grupach (np. na zajęciach z zakresu rozwijania kompetencji emocjonalno-społecznych) lub doraźnie, według potrzeb, możliwości i planu pracy konkretnych terapeutów i uczniów.
• Obszerna baza ekranów interaktywnych i kart pracy do wydruku, przewodnik metodyczny oraz zestawu materiałów dodatkowych w jednym pudełku.
• Dla terapeutów i nauczycieli pracujących z dziećmi w dwóch grupach wiekowych (6+ i 11+) w zakresie zaburzeń uwagi, nadruchliwości i impulsywności czyli trzech obszarów, w których pojawiają się objawy charakterystyczne dla ADHD.

Zawartość programu:
• kilkadziesiąt tematów i propozycji pracy w danym obszarze sprawdzonych w pracy z dziećmi z diagnozą ADHD,
• materiały dotyczą pracy w zakresie zaburzenia uwagi, nadruchliwości i impulsywności czyli trzech obszarów, w których pojawiają się objawy charakterystyczne dla ADHD,
• propozycje, które sprawdzą się zarówno w pracy z uczniem starszym, jak i z uczniem w młodszym wieku szkolnym,
• kilkaset ekranów interaktywnych do wykorzystania w trakcie zajęć lub jako ich uzupełnienie.

Program mTalent ADHD został stworzony przez uznany i doświadczony zespół autorski, duet psychologów: Izabela Banaszczyk i Joanna Chromik-Kovacs – autorki bestsellerowej książki „Jak pracować z dzieckiem z zespołem Aspergera w domu i szkole. Poradnik dla rodziców i nauczycieli” oraz „Jak pracować z dzieckiem z ADHD w domu i szkole. Poradnik dla rodziców i nauczycieli”.

Licencja bezterminowa na 4 stanowiska: 2 stanowiska online (wymagany dostęp do Internetu) oraz 2 stanowiska offline (praca bez dostępu do Internetu).

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę