Wizualizer Elmo STEM

Kod produktu: 085903
Dostępny

3 899,90 zł­­

Brutto
Opis

• 16-krotny zoom cyfrowy
• Kamera FULL HD
• Płynna transmisja obrazu z prędkością 30 kl./s w rozdzielczości Full HD
• Wbudowany mikrofon i głośnik
• Funkcja Miracast
• Panel LCD o przekątnej 5 cali
• Złącze HDMI, RGB, VGA i USB
• Wbudowana bateria (działa do 3 godzin po pełnym naładowaniu)

Zestaw wizualizera i gry Scottie Go! umożliwia wprowadzenie do kodowania i programowania w zabawny, interaktywny sposób, został on stworzony z myślą o zajęciach w szkole.

Wizualizer pozwala zanurzyć się w świecie nauki STEM i otwiera niekończące się możliwości edukacyjne.

Gra Scottie Go! to niezwykła hybrydowa gra edukacyjna z interaktywnym kursem programowania, która jest kombinacją specjalnych klocków do tworzenia komend programistycznych i aplikacji, w której kosmita Scottie będzie je odtwarzał.

Wizualizer STEM jest wyposażony w system operacyjny Android, dzięki czemu można obsługiwać na nim aplikację Scottie Go! (jest zapisana na urządzeniu, nie trzeba jej ściągać).

Gra Scottie Go! w prosty sposób uczy wszystkich podstawowych zadań z zakresu programowania: komend, pętli, instrukcji warunkowych, zmiennych, funkcji, dlatego jest świetnych narzędziem do zapoznania uczniów z programowaniem. Wizualizer, dzięki możliwości wyświetlania obrazu w dużym formacie i połączeniu z aplikacją, pozwala grać, uczyć się i sprawdzać wyniki wspólnie całej klasie.

Zestaw nie zawiera pełnej wersji gry Scottie Go!.

Na wbudowanym komputerze została zainstalowana aplikacja Scottie Go!, a zestaw zawiera klocki potrzebne tylko do wykonania kilku pierwszych zadań.

Dzięki naszym Wizualizerom ELMO oferujemy najwyższą rozdzielczość przy najmniejszych wymiarach. Idealnie nadają się one do celów dydaktycznych, ponieważ są nie tylko łatwe w transporcie i obsłudze, ale dzięki licznym przyłączom oferują również szerokie możliwości zastosowania. Najważniejsze funkcje można wygodnie obsługiwać bezpośrednio na urządzeniu. Dodatkowe ustawienia są dostępne w oprogramowaniu ImageMate4.
W przypadku urządzeń multimedialnych i elektronicznych oraz produktów wymagających legalizacji, dokumenty bezpieczeństwa (certyfikaty, deklaracje zgodności CE, potwierdzenia legalizacji) dołączane są przez producenta bezpośrednio do produktu. Dokumentu należy spodziewać się w załączonych kartach gwarancyjnych, instrukcjach etc.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę