Aktywna Tablica - Sprzęt IT

Sprzęt IT Aktywna Tablica 2023 dla szkół podstawowych

Firma Moje Bambino wyszła naprzeciw potrzebom rynkowym i przygotowała specjalną ofertę spełniającą wymagania zawarte w rozporządzeniu dotyczącym Aktywnej Tablicy. Dodatkowo nasi Konsultanci odpowiedzą na każde Państwa pytanie i doradzą zarówno telefonicznie, jak i dojadą do placówki. Konsultanci telefoniczni: 42 233 77 77, Konsultanci mobilni – dzwoń: 667 633 861
Program Aktywna Tablica 2023 ma na celu wspomóc szkoły podstawowe w rozwijaniu infrastruktury oraz kompetencji uczniów i pedagogów w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnych. Dofinansowanie dotyczy między innymi zakupu sprzętu: monitorów interaktywnych, tablic interaktywnych, projektorów i głośników. Dotacją w 2021 zostają objęte szkoły podstawowe, które nie wzięły udziału w programie Aktywna Tablica w latach 2017- 2020.
W rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki można znaleźć informacje o maksymalnej kwocie dofinansowania, która wynosi 14 000 zł. Równocześnie organ prowadzący powinien zapewnić wkład własny w wysokości 3 500 zł. 
Oferta Moje Bambino dotyczy zarówno wysokiej jakości monitorów interaktywnych o przekątnej 55, 65, 75, jak i 86 cali oraz tablic interaktywnych, projektorów ultraogniskowych i uttrakrótkoogniskowych. Zachęcamy szczególnie do zapoznania się z bogatą ofertą pakietów. Zapraszamy.