Aktywna Tablica szkoła ponadpodstawowa

Aktywna Tablica 2023 dla szkół ponadpodstawowych

Szkoły ponadpodstawowe w ramach Aktywnej Tablicy 2023 mogą kupić między innymi monitory interaktywne, tablice interaktywne, projektory, specjalistyczne oprogramowanie i pomoce dydaktyczne, wykorzystujące technologie informacyjno – komunikacyjną (TIK), takie jak: wirtualne laboratoria, materiały do nauczania kodowania i robotyki. Dotacja na powyższy sprzęt i pomoce ma pomóc liceom i technikom w rozwijaniu szkolnej infrastruktury oraz cyfrowych kompetencji zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Obecnie czekamy na nowelizację rozporządzenia na 2021 rok.
Szkoły ponadpodstawowe mogą otrzymać wsparcie finansowe w maksymalnej wysokości 14 000 zł. Organ prowadzący powinien dodatkowo zapewnić 3 500 zł wkładu własnego finansowego i / lub rzeczowego. Jeśli kwota dofinansowania jest niższa wkład własny, musi wynosić co najmniej 20% kosztów realizacji zadania.
Termin składania wniosków przez szkoły ponadpodstawowe w ramach Aktywnej Tablicy mija 15 maja 2021. Moje Bambino pomaga w przygotowaniu dokumentów, wyborze sprzętu i pomocy dydaktycznych. Nasi Konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania telefonicznie 42 233 77 77, dojeżdżamy także do placówki i na miejscu służymy wsparciem, tel. 667 633 861. Nasza firma zapewnia także obsługę posprzedażową, serwis oraz szkolenia z obsługi zakupionych u nas monitorów dotykowych.
Oferta na sprzęt interaktywny oraz oprogramowanie i pomoce, którą znajdą Państwo na stronach naszego sklepu spełnia wszystkie konieczne warunki, które zawarte są w rozporządzeniu Ministerstwa Edukacji Narodowej. Przygotowaliśmy także różnorodne zestawy produktów w atrakcyjnych cenach lub z gratisami, by mogli Państwo znaleźć ofertę odpowiadającą na swoje potrzeby.
Zachęcamy także do zapoznania się z całą naszą szeroką ofertą skierowaną do szkół ponadpodstawowych, którą wybraliśmy specjalnie pod program Aktywna Tablica 2021. Posiadamy w swojej ofercie wysokiej jakości interaktywne monitory o przekątnej 55, 65, 75, 86 cali, wirtualne laboratoria, roboty edukacyjne do nauki programowania, liczne programy interaktywne do przedmiotów przyrodniczych. Zapraszamy.