Żłobek. Klub malucha

Kompleksowe wyposażenie żłobków – meble, zabawki, pomoce do integracji sensorycznej

Moje Bambino to kompleksowe wyposażenie nie tylko szkół i przedszkoli, ale również żłobków. Zależy nam na tym, aby dostarczać najwyższej jakości produkty do niemal wszystkich placówek edukacyjnych. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdą Państwo również meble do żłobka. Oferujemy stoły oraz krzesła, dostosowane do potrzeb najmłodszych. Dodatkowo stworzyliśmy również kilka stylowych kolekcji meblowych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym Państwa placówka stanie się miejscem uwielbianym przez dzieci i ich rodziców.
Całość naszej oferty uzupełniają: łóżeczka, pościele, przewijaki, krzesełka do karmienia, a także zabezpieczenia do mebli, drzwi oraz okien.
Zabawki przeznaczone dla najmniejszych dzieci wymagają specjalnych certyfikatów i wysokiej jakości materiałów, z których są wykonane. Moje Bambino posiada w swojej ofercie zabawki dedykowane właśnie do żłobków. Także produkty stymulujące integrację sensoryczną i aktywność ruchową najmłodszych są ważną częścią naszej oferty. Szczególnie dbamy o wysoką jakość naszych wszystkich produktów wiedząc, że ich użytkownikami będą dzieci, także te najmłodsze w żłobku.
Nie zapominamy, że bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju dzieci jest zabawa na  świeżym powietrzu. Dlatego polecamy place zabaw i akcesoria do ogrodu przeznaczone do żłobków.

W razie pytań, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.