Dzień Babci i Dziadka

Prezent na Dzień Babci i Dziadka – DIY w żłobku

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowy czas w roku, który dziecko zwykle uświetnia wyjątkowym i niepowtarzalnym podarunkiem. I nie chodzi tu wyłącznie o powszechnie znane, sprawdzone upominki, lecz o prezent zrobiony przez dziecko, który dzięki temu z pewnością przypadnie do gustu dziadkom.

Artykuły plastyczne

W naszym asortymencie można znaleźć całą gamę różnych akcesoriów plastycznych, począwszy od klasycznych wydrapywanek, aż po tasiemki ażurowe. Oferujemy również elementy wyposażenia domu, które można ozdobić dokładnie tak, jak życzy sobie tego maluch. Przykładem niech będą specjalne doniczki, które są wręcz stworzone do dekorowania. Będzie to idealny prezent DIY dla osób, które cenią sobie estetykę i piękno kwiatów.

Idealna pamiątka

W naszej ofercie posiadamy również specjalne ramki do zdjęć w kolorze białym lub jasnobrązowym. Wnuk może do nich włożyć swoje zdjęcie lub jakąkolwiek stworzoną przez siebie grafikę. Tak przygotowany prezent na Dzień Babci i Dziadka z pewnością na długo zapadnie w pamięci obdarowanej osobie. U nas można znaleźć ramki stojące i wiszące, które — co ważne — mogą być modelowane w dowolnie wybrany przez dziecko sposób.
Dostępne u nas upominki "Zrób to sam" to idealne rozwiązanie dla dzieci, które dzięki nim uczą się kreatywności. I nie ważne, czy miejscem uczęszczania malucha jest żłobek, przedszkole lub szkoła — u nas znajdą Państwo akcesoria, które dadzą mnóstwo radości dzieciom znajdującym się na każdym etapie rozwoju. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę