Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
2 10348
Dostępność
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Długość zestawu
więcej... mniej
Inne cechy zestawu mebli
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Front szafki
więcej... mniej
Podstawa szafki
więcej... mniej
Zamykanie na klucz
więcej... mniej
Inne cechy szafki
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Trudnopalność
więcej... mniej
Filtry
Kolekcje mebli, meble do sal

Kolekcja mebli do szkół, przedszkoli i żłobków

Każda placówka dydaktyczna powinna być otwarta na wszystkie potrzeby dzieci, które przejawiają podczas długiego procesu edukacji. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo odpowiednio zaprojektowane, bezpieczne i w pełni komfortowe meble do przedszkola, żłobka lub szkoły podstawowej, które doskonale będą spełniać swoje funkcje.

Każda z prezentowanych poniżej kolekcja mebli do sal charakteryzuje się przede wszystkim nowoczesnym designem. Mebelki są ładne, dostępne w ciekawych wariantach kolorystycznych, przyjazne dzieciom. Na uwagę zasługuje także ich niska cena, jak również bardzo staranne wykonanie. Każda z propozycji została stworzona z dobrych gatunkowo materiałów, które są gwarantem trwałości i odporności na uszkodzenia. Funkcjonalne meble dla małych i starszych dzieci to zarówno komody, szafy i szafki, szafki 1/8 koła , szafki kryjówki a także wiele innych opcji, z których mogą skorzystać klienci odwiedzający nasz sklep internetowy.

Prezentowane kolekcje obejmują elementy wyposażenia wnętrz służące przechowywaniu pomocy edukacyjnych oraz zabawek, nauce, a także wypoczynkowi. W sprzedaży posiadamy meble, które znajdą zastosowanie w salach lekcyjnych, jak i przedszkolnych i żłobkowych. Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się proponowanym przez nas kolekcjom, które będą w stanie odpowiedzieć na potrzeby wszystkich osób. Stawiamy przede wszystkim na jakość naszych produktów.

W sklepie internetowym Moje Bambino znajdą Państwo całe zestawy mebli, ale także w ramach konkretnej kolekcji meblowej mogą Państwo wybrać potrzebne szafy, szafki czy półki i umeblować salę żłobkową, przedszkolną czy szkolną wg własnych upodobań i potrzeb. Posiadamy w swej ofercie szeroki wybór mebli zarówno pod kątem  ich wymiarów, możliwości doboru różnego rodzaju pojemników do przechowywania, przeznaczenia jak i kolorystyce. Jeśli potrzebują Państwo urządzić salę edukacyjną w placówce, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kolekcji meblowych.