W0010_u_18.jpg
Kontakt z Konsultantem ds. sprzedaży:
  • Wizyta naszego doradcy w Twojej placówce w dowolnym miejscu w kraju
  • Złożenie zamówienia
  • Wsparcie w przygotowaniu oferty lub zapytania ofertowego
  • Profesjonalna usługa w zakresie aranżacji przestrzeni edukacyjnej i doboru pomocy dydaktycznych
  • Bezpośrednie konsultacje z naszym specjalistą dają gwarancję trafionych zakupów, a tym samym zapewniają oszczędność środków
AdobeStock_142369858.jpeg
Kontakt z Biurem Obsługi Klienta:
  • Informacja o zamówieniu lub statusie wysyłki zamówienia
  • Aktualna informacja o dostępności produktów
  • Wparcie w przygotowaniu oferty lub zapytania ofertowego
  • Usługi dotyczące: korekty zamówienia, wymiany asortymentu, zmiany formy płatności, korekty faktury
mazowieckie
Dorota Walczuk
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 606 907 587
d.walczuk@mojebambino.pl
Krzysztof Jakubek
BOK
tel.: (42) 203 49 54
k.jakubek@mojebambino.pl

Beata Mańturzyk
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 408 464
b.manturzyk@mojebambino.pl
Milena Dębkowska
BOK
tel.: (42) 203 49 37
m.debkowska@mojebambino.pl

Krzysztof Jakubek
BOK
tel.: (42) 203 49 54
k.jakubek@mojebambino.pl

Magdalena Rzepecka
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 818
m.rzepecka@mojebambino.pl
Izabela Gajek
BOK
tel.: (42) 203 49 52
i.gajek@mojebambino.pl

Yana Malinowska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 089 457
y.malinowska@mojebambino.pl
Katarzyna Sokołowska
BOK
tel.: (42) 203 49 51
k.sokolowska@mojebambino.pl

Krzysztof Jakubek
BOK
tel.: (42) 203 49 54
k.jakubek@mojebambino.pl
mazowiecko-lubelskie
Natalia Waszczuk-Mazuruk
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 606 994 869
n.waszczuk@mojebambino.pl
Milena Dębkowska
BOK
tel.: (42) 203 49 37
m.debkowska@mojebambino.pl
mazowieckie
Elżbieta Nowicka
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 692 248 185
e.nowicka@mojebambino.pl
Patrycja Rosiak
BOK
tel.: (42) 203 49 66
p.rosiak@mojebambino.pl

Wojciech Zbyszyński
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 122 181
w.zbyszynski@mojebambino.pl
Aneta Sołtys
BOK
tel.: (42) 203 49 69
a.soltys@mojebambino.pl

Mateusz Rakowski
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 606 990 443
m.rakowski@mojebambino.pl
Patrycja Rosiak
BOK
tel.: (42) 203 49 66
p.rosiak@mojebambino.pl

Zuzanna Ogorzałek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 252
z.ogorzalek@mojebambino.pl
Paulina Pawlak
BOK
tel.: (42) 203 49 81
p.pawlak@mojebambino.pl
opolskie
Maciej Kaczor
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 031
m.kaczor@mojebambino.pl
Joanna Klimek
BOK
tel.: (42) 203 49 56
j.klimek@mojebambino.pl
dolnośląskie
Paulina Raś
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 431
p.ras@mojebambino.pl
Karolina Grabowska
BOK
tel.: (42) 203 49 68
k.grabowska@mojebambino.pl

Emilian Witczak
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 734 490 603
e.witczak@mojebambino.pl
Karolina Grabowska
BOK
tel.: (42) 203 49 68
k.grabowska@mojebambino.pl
dolnośląskie
Szymon Kaczmarek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 089 398
s.kaczmarek@mojebambino.pl
Karolina Krzeszewska-Kiemona
BOK
tel.: (42) 203 49 80
k.krzeszewska-kiemona@mojebambino.pl

Sylwia Alikowska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 288
s.alikowska@mojebambino.pl
Olga Odyjewska
BOK
tel.: (42) 203 49 61
o.odyjewska@mojebambino.pl

Milena Sajewicz
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 255
m.sajewicz@mojebambino.pl
Marta Miszczak
BOK
tel.: (42) 203 49 87
m.miszczak@mojebambino.pl
śląskie
Piotr Zwyrtek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 089 405
p.zwyrtek@mojebambino.pl
Anna Kaczmarek-Grabowska
BOK
tel.: (42) 203 49 50
a.kaczmarek-grabowska@mojebambino.pl

Marta Maruszewska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 251
m.maruszewska@mojebambino.pl
Paulina Grzesik
BOK
tel.: (42) 203 49 60
p.grzesik@mojebambino.pl

Magdalena Lada
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 868
m.lada@mojebambino.pl
Anna Tomaszewska
BOK
tel.: (42) 203 49 41
a.tomaszewska@mojebambino.pl

Kamila Wojtczak
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 089 521
k.wojtczak@mojebambino.pl
Anna Kaczmarek-Grabowska
BOK
tel.: (42) 203 49 50
a.kaczmarek-grabowska@mojebambino.pl
śląskie
Bianka Szklarz
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 408 463
b.szklarz@mojebambino.pl
Paulina Pawlak
BOK
tel.: (42) 203 49 81
p.pawlak@mojebambino.pl

Sylwia Jurczyk
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 509 862 453
s.jurczyk@mojebambino.pl
Paulina Grzesik
BOK
tel.: (42) 203 49 60
p.grzesik@mojebambino.pl
podkarpackie
Jolanta Filipczak
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 122 175
j.filipczak@mojebambino.pl
Monika Perkowska
BOK
tel.: (42) 203 49 46
m.perkowska@mojebambino.pl

Anna Pieniowska
Specjalista ds. Sprzedazy
tel.: 509 862 482
a.pieniowska@mojebambino.pl
Karolina Syrek
BOK
tel.: (42) 203 49 43
k.syrek@mojebambino.pl
zachodniopomorskie
Artur Grajewski
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 508 088 936
a.grajewski@mojebambino.pl
Justyna Matusiak
BOK
tel.: (42) 203 49 42
j.matusiak@mojebambino.pl

Ewa Madera
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 027
e.madera@mojebambino.pl
Justyna Matusiak
BOK
tel.: (42) 203 49 42
j.matusiak@mojebambino.pl
pomorskie
Patryk Kapica
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 345
p.kapica@mojebambino.pl
Edyta Budka
BOK
tel.: (42) 203 49 55
e.budka@mojebambino.pl

Maja Wdowczyk
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 865
m.wdowczyk@mojebambino.pl
Monika Jochan
BOK
tel.: (42) 203 49 53
m.jochan@mojebambino.pl

Agnieszka Kaźmierczak
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 433
a.kazmierczak@mojebambino.pl
Monika Jochan
BOK
tel.: (42) 203 49 53
m.jochan@mojebambino.pl
pomorskie
Patrycja Leik
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 249
p.leik@mojebambino.pl
Małgorzata Chudzicka
BOK
tel.: (42) 203 49 65
m.chudzicka@mojebambino.pl
kujawsko-pomorskie
Natalia Kowalaszek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 722 015 763
n.kowalaszek@mojebambino.pl
Karolina Krzeszewska-Kiemona
BOK
tel.: (42) 203 49 80
k.krzeszewska-kiemona@mojebambino.pl

Aleksandra Stocka
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 449
a.stocka@mojebambino.pl
Małgorzata Chudzicka
BOK
tel.: (42) 203 49 65
m.chudzicka@mojebambino.pl
lubuskie
Natalia Loc
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 692 247 660
n.loc@mojebambino.pl
Renata Szymczewska
BOK
tel.: (42) 203 49 36
r.szymczewska@mojebambino.pl

Sylwia Bączak
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 509 862 140
s.baczak@mojebambino.pl
Aleksandra Szaflik
BOK
tel.: (42) 203 49 64
a.szaflik@mojebambino.pl
wielkopolskie
Emilia Szczepuła
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 505 240 927
e.szczepula@mojebambino.pl
Karolina Świerczyńska
BOK
tel.: (42) 203 49 83
k.swierczynska@mojebambino.pl
wielkopolskie
Agnieszka Łuczak
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 248
a.luczak@mojebambino.pl
Aneta Felkowska
BOK
tel.: (42) 203 49 38
a.felkowska@mojebambino.pl

Sylwia Pietruszewska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 253
s.pietruszewska@mojebambino.pl
Anna Jasińska
BOK
tel.: (42) 203 49 67
a.jasinska@mojebambino.pl

Adrian Karaśkiewicz
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 089 263
a.karaskiewicz@mojebambino.pl
Małgorzata Rybczyńska
BOK
tel.: (42) 280 72 76
m.rybczynska@mojebambino.pl
wielkopolskie
Mariola Kulas
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 266 512
m.kulas@mojebambino.pl
Anna Jasińska
BOK
tel.: (42) 203 49 67
a.jasinska@mojebambino.pl

Mateusz Pszczoła
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 250
m.pszczola@mojebambino.pl
Małgorzata Rybczyńska
BOK
tel.: (42) 280 72 76
m.rybczynska@mojebambino.pl
łódzkie
Tomasz Szczepański
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 859
t.szczepanski@mojebambino.pl
Marta Krajewska
BOK
tel.: (42) 203 49 62
m.krajewska@mojebambino.pl

Magdalena Dzięcioł
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 408 462
m.dzieciol@mojebambino.pl
Marta Krajewska
BOK
tel.: (42) 203 49 62
m.krajewska@mojebambino.pl

Edyta Lisowska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 532 154 003
e.lisowska@mojebambino.pl
Edyta Budka
BOK
tel.: (42) 203 49 55
e.budka@mojebambino.pl
małopolskie
Magdalena Świniarska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 088 824
m.swiniarska@mojebambino.pl
Karolina Syrek
BOK
tel.: (42) 203 49 43
k.syrek@mojebambino.pl

Katarzyna Gubała
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 247
k.gubala@mojebambino.pl
Justyna Wójcik
BOK
tel.: (42) 203 49 39
j.wojcik@mojebambino.pl

Natalia Skowronek
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 509 862 389
n.skowronek@mojebambino.pl
Justyna Wójcik
BOK
tel.: (42) 203 49 39
j.wojcik@mojebambino.pl

Dorota Makowska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 862
d.makowska@mojebambino.pl
Justyna Wójcik
BOK
tel.: (42) 203 49 39
j.wojcik@mojebambino.pl

Monika Perkowska
BOK
tel.: (42) 203 49 46
m.perkowska@mojebambino.pl
lubelskie
Katarzyna Smarż
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 434
k.smarz@mojebambino.pl
Renata Szymczewska
BOK
tel.: (42) 203 49 36
r.szymczewska@mojebambino.pl

Edyta Szponar
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 326
e.szponar@mojebambino.pl
Aneta Sołtys
BOK
tel.: (42) 203 49 69
a.soltys@mojebambino.pl
świętokrzyskie
Aneta Miśta
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 032
a.mista@mojebambino.pl
Anna Tomaszewska
BOK
tel.: (42) 203 49 41
a.tomaszewska@mojebambino.pl
podlaskie
Monika Frankowska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 028
m.frankowska@mojebambino.pl
Karolina Świerczyńska
BOK
tel.: (42) 203 49 83
k.swierczynska@mojebambino.pl
warmińsko-mazurskie
Dominika Adeszko
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 399
d.adeszko@mojebambino.pl
Izabela Gajek
BOK
tel.: (42) 203 49 52
i.gajek@mojebambino.pl

Małgorzata Nadratowska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 088 792
m.nadratowska@mojebambino.pl
Katarzyna Sokołowska
BOK
tel.: (42) 203 49 51
k.sokolowska@mojebambino.pl
Ewa Myka-Zaprawa
Dyrektor Handlowy

tel.: 667 633 861
e.myka@mojebambino.pl
Marzena Nowicka
Dyrektor Biura Obsługi Klienta i Działu Zamówień Publicznych

tel.: 42 280 73 00, 797 408 465
m.nowicka@mojebambino.pl
Dorota Szczurtek
Kierownik Biura Obsługi Klienta

tel.: 42 203 49 85, 781 980 212
d.szczurtek@mojebambino.pl
Patrycja Kalinowska
Z-ca kierownika Biura Obsługi Klienta

tel.: 42 203 49 34, 603 959 996
p.kalinowska@mojebambino.pl
Robert Zbiciak
Kierownik Działu Zamówień Publicznych

tel.: 605 582 898
r.zbiciak@mojebambino.pl