Aktywna Tablica szkoła podstawowa

Aktywna Tablica 2024 dla szkół podstawowych

Program Aktywna Tablica, który został rozpisany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej na lata 2020-2024 obejmuje zarówno publiczne, jak i niepubliczne szkoły podstawowe. Dofinansowanie zostało przeznaczone między innymi na zakup określonego sprzętu multimedialnego oraz pomocy dydaktycznych dla dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. 
Z dofinansowania na zakup sprzętu multimedialnego, będą mogły skorzystać szkoły, które nie brały udziału w poprzedniej edycji programu. Jednak większość szkół podstawowych, w których uczą się uczniowie z różnymi zaburzeniami rozwojowymi, utrudniającymi prawidłowy proces uczenia mogą wnioskować o dofinansowanie na zakup narzędzi i pomocy dydaktycznych.
Maksymalna kwota dofinansowania z budżetu państwa na sprzęt IT wynosi do 14 000 zł. Organ prowadzący musi jednak zapewnić dodatkowo wkład własny finansowy lub rzeczowy w wysokości 3 500 zł. W przypadku zakupu pomocy dydaktycznych dla uczniów SPE maksymalna kwota dofinansowania to 35 000 zł przy wkładzie własnym finansowym lub rzeczowym 8 750 zł. W przypadku wnioskowania o udzielenie wsparcia finansowania w ramach Aktywnej Tablicy 2022 w kwocie niższej niż kwota maksymalna organ prowadzący szkoły podstawowej wnosi co najmniej 20% kosztów realizacji zadania.
W ofercie Moje Bambino znajdą Państwo kompleksową ofertę sprzętu multimedialnego oraz pomocy i narzędzi dydaktycznych dla uczniów z SPE. Posiadamy wysokiej jakości monitory interaktywne o przekątnej 55, 65, 75 oraz 86 cali, białe tablice interaktywne, projektory, projektory ultrakrótkoogniskowe. Oferta pomocy dydaktycznych skierowana dla uczniów szkół podstawowych ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi obejmuje uczniów z zaburzeniami koncentracji i uwagi, dzieci z dysleksją, dysgrafią, zaburzeniami funkcji słuchowych, wzrokowych, niepełnosprawnością intelektualną czy zaburzeniami emocjonalnymi. Przygotowaliśmy także specjalne zestawy sprzętu i pomocy dydaktycznych w atrakcyjnych cenach spełniające wymogi dofinansowania w ramach Aktywnej Tablicy 2024.
Oferujemy także pomoc naszych Koordynatorów zarówno przy pisaniu wniosku, jak i przy wyborze oferty oraz zapewniamy pełną obsługę posprzedażową i serwisową. Nasza oferta obejmuje także szkolenia z obsługi monitorów interaktywnych. Nasi Koordynatorzy udzielają pomocy nie tylko telefonicznie (tel. 42 233 77 77), docieramy do każdej szkoły na terenie Polski. Skontaktuj się z nami 667 633 861.
Zapraszamy do skorzystania z oferty Moje Bambino.