Wyposażenie żłobka

Wyposażenie meblowe żłobków – meble, krzesełka, stoliki, wykładziny, dekoracje, łóżeczka, przewijaki, meble do szatni, kuchni i łazienki żłobkowej


Moje Bambino to kompleksowe wyposażenie nie tylko szkół i przedszkoli, ale również żłobków. Zależy nam na tym, aby dostarczać najwyższej jakości produkty do niemal wszystkich placówek edukacyjnych. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdą Państwo również meble do żłobka. Oferujemy certyfikowane stoły oraz krzesła, dostosowane do potrzeb najmłodszych. Dodatkowo stworzyliśmy również kilka stylowych kolekcji meblowych, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, dzięki którym Państwa placówka stanie się miejscem uwielbianym przez dzieci i ich rodziców.

Całość naszej oferty uzupełniają: łóżeczka, pościele, przewijaki, krzesełka do karmienia, a także zabezpieczenia do mebli, drzwi oraz okien. Wśród produktów z wyposażenia meblowego znajdą Państwo także dekoracje ścienne i manipulacyjne, certyfikowane dywany i wykładziny oraz kąciki do zabaw dla maluszków, które świetnie sprawdzą się w żłobku.

Polecamy serdecznie nasze produkty do kompleksowego wyposażenia sal żłobkowych. W razie pytań, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami.