Eduterapeutica lux Problemy wychowawcze. Emocje

Kod produktu: 145113
Niski stan magazynowy

499,90 zł­­

Brutto
Opis
Problemy emocjonalne objawiają się nadmierną nieśmiałością, wycofaniem, autoagresją, wyuczoną bezradnością, a nawet zaburzeniami jedzenia. Pakiet "Problemy wychowawcze: problemy emocjonalne" pomoże określić:

• jakie reakcje emocjonalne mieszczą się w normie rozwojowej, a jakie wymagają już korekty,

• co to jest inteligencja emocjonalna, jakie jest jej znaczenie i jak ją rozwijać u uczniów,

• jaka jest natura emocji i dlaczego trzeba uczyć dzieci radzenia sobie z emocjami, zamiast ich tłumienia,

• jakie mogą być negatywne skutki tłumienia emocji,

• jak rozpoznawać problemy emocjonalne u uczniów.
Program opiera się na założeniu, że rozwój emocjonalny, jest jednym z najważniejszych obszarów funkcjonowania człowieka, ponieważ zaburzenia w tej płaszczyźnie nie pozwalają na rozwinięcie potencjału w innych dziedzinach. W skrajnych przypadkach, np. autoagresji, prowadzą wręcz do destrukcji i śmierci.

Zbiór kilkuset dokumentów, konspektów i pomocy dydaktycznych w wersji elektronicznej, który kompleksowo wspiera szkołę (dyrektora, nauczycieli, wychowawców i specjalistów) oraz rodziców w obszarach problemami rozwojowymi w zakresie psychologicznym i społecznym uczniów w różnym wieku. Dokumenty ze względu na swoją obszerność oraz łatwość dostępu dla całej kadry pedagogicznej, zostały zamieszczone w programie komputerowym gwarantując wygodę w ich użytkowaniu. Dokumenty można wydrukować i w łatwy sposób przeszukiwać.
Kompleksowe materiały pomogą nauczycielom realizować działania wychowawcze, a zajęcia z uczniami staną się atrakcyjne i wartościowe.
Materiały dla nauczycieli:

• poradniki metodyczne podzielone na moduły tematyczne i grupy wiekowe uczniów,

• scenariusze zajęć wychowawczych oraz materiały do ich prowadzenia,

• prezentacje tematyczne (w tym na wywiadówki dla rodziców) oraz poradniki,

• ulotki informacyjne dla rodziców (wydrukowane, z możliwością ich dodruku z programu)
Programy z serii "Problemy wychowawcze" pozwalają przygotować szkołę podstawową do skutecznego przeciwdziałania przemocy, agresji i uzależnieniom, a także wspierania rodziców i dzieci z problemami emocjonalnymi. Przygotowaliśmy wsparcie w radzeniu sobie z problemami występującymi powszechnie w szkole podstawowej.

Producent/Importer/Dostawca

Polecane

Polecane

Niski stan magazynowy
Program multimedialny: Rozwijanie kompetencji emocjonalno-społecznych
031958

1 350,00 zł­­
Podgląd
Dostępny
eduSensus - Moc emocji
110156

1 999,00 zł­­
Podgląd
Dostępny
eduSensus MOC EMOCJI PRO Kompetencje emocjonalno-społeczne Poziom 2
110166

2 899,00 zł­­
Podgląd
Dostępny na zamówienie
Eduterapeutica lux Kompetencje emocjonalno-społeczne Przedszkole pakiet
145208

990,90 zł­­
Podgląd
Dostępny na zamówienie
Eduterapeutica lux Kompetencje emocjonalno-społeczne Przedszkole online
145209

790,90 zł­­
Podgląd
Dostępny na zamówienie
Eduterapeutica lux Kompetencje emocjonalno-społeczne Szkoła pakiet
145210

1 290,00 zł­­
Podgląd
Dostępny na zamówienie
Eduterapeutica lux Kompetencje emocjonalno-społeczne Szkoła online
145211

990,90 zł­­
Podgląd
Dostępny
Akademia Bambika. Plac zabaw MED
199164

399,90 zł­­
Podgląd

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę
WeedesignSupp.backlink.title.3 WeedesignSupp.backlink.title.3