• 085119
  • oczekujemy na dostawę
  • Darmowa dostawa!
2 499,90 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do ulubionych

Opis

Mieszana rzeczywistość jest wynikiem zmieszania świata fizycznego i wirtualnego w celu stworzenia czegoś niezwykłego, co możliwe jest dzięki połączeniu kilku technologii obejmujących czujniki, zaawansowaną technologię optyczną oraz moc obliczeniowa najnowszej generacji. Uczniowie, korzystając z zestawów mieszanej rzeczywistości oraz kontrolerów ruchu, mogą cieszyć się w pełni immersyjnym doświadczeniem i bezproblemowo wchodzić w interakcje ze światem rzeczywistym i wirtualnym w tym samym czasie.

Mieszana rzeczywistość otwiera nowe możliwości współpracy, wizualizacji i edukacji, umożliwiając nauczycielom stworzenie angażujących inicjatyw, które pozwolą uprościć nawet najbardziej abstrakcyjne koncepcje oraz zachęcać do interakcji w czasie rzeczywistym w sali lekcyjnej.

Korzystając z urządzeń mieszanej rzeczywistości, uczniowie i nauczyciele mogą przemieszczać się w czasie, odwiedzać trudno dostępne miejsca, odkrywać ludzkie ciało, budować silniki i wiele, wiele więcej. Mieszaną rzeczywistość można wykorzystać w nauce dowolnego przedmiotu, ponieważ łatwiej jest zrozumieć różne idee, kiedy można wejść z nimi w interakcję, zamiast tylko o nich słuchać.

Zestaw OJO 500 Windows jest najbardziej innowacyjnym urządzeniem w swojej klasie. Dzięki możliwości wyboru pomiędzy sztywnymi a miękkimi, nadającymi się do prania, paskami na głowę, uczniowie mogą mieć pewność, że za każdym razem korzystają z czystego zestawu. Dodatkowo zintegrowany zestaw słuchawkowy oraz aplikacja na smartfony, mierząca odległość do źrenic, sprawiają, że obraz i dźwięk są wyraźne i ostre.
• 100° pole widzenia
• Podświetlany wyświetlacz LCD 2 880 x 1 440
• Częstotliwość odświeżania 90 Hz
• Śledzenie Inside-out

*Potrzebny jest komputer PC lub notebook obsługujący mieszaną rzeczywistość

Szczegóły produktu

Przeznaczenie
szkoła ponadpodstawowa
Przeznaczenie
szkoła podstawowa