Krzesło zawieszane Colores
  • Krzesło zawieszane Colores
256051
  • dostępny
  • Darmowa dostawa!
269,90 zł
Brutto
rozmiar
kolor
Ilość
Dodaj do ulubionych

Krzesło zawieszane Colores wykonane zostało z tworzywa sztucznego. Jego nowoczesny wygląd idzie w parze z komfortem użytkowania w placówkach szkolnych. Wyróżniającą je cechą jest możliwość podwieszania na blatach stolików szkolnych. Jednak wizualnie zdecydowanie różnią się od tradycyjnych szkolnych krzeseł. Cechują się nowoczesnym i ergonomicznym kształtem oraz bogatą i intensywną kolorystyką.

Siedzisko i oparcie połączone są w jedną całość a lekko sprężyste oparcie w naturalny sposób dostosowuje się do pleców uczniów. Wygodę siedzenia zwiększa także antypoślizgowa powierzchnia siedziska.

Krzesła podwieszane Colores występują w kolorze bordowym, czerwonym, zielonym, żółtym i szarym. Krzesła szkolne z tworzywa sztucznego odporne są na zabrudzenia i wilgoć a także na zarysowania co stanowi dodatkowe zalety patrząc przez pryzmat intensywnego i wieloletniego użytkowania krzesełek w placówkach szkolnych. Otwór w oparciu stanowi wygodny uchwyt wykorzystywany także podczas przemieszczania.

Stelaż wykonany z profilu płaskoowalnego o przekroju 38 x 20 mm. Zatyczki z tworzywa chronią podłogę przed zarysowaniem.

Nie zaleca się czyszczenia krzesełek żadnymi preparatami zawierającymi alkohol w składzie.

Krzesełka wyprodukowano w Polsce.

Zgodne z normą PN-EN 1729-1:2016 oraz PN-EN 1729-2:2012.

• dostępne w rozmiarach 5 i 6

• wymiar siedziska: 43 x 43 cm 

• 5 kolorów

Mogą Ci się spodobać Uzupełniające