Krzesło Colores obrotowe z reg. wys.
  • Krzesło Colores obrotowe z reg. wys.
256089
  • oczekujemy na dostawę
  • Darmowa dostawa!
379,90 zł
Brutto
kolor
Ilość
Dodaj do ulubionych

Opis

Krzesła Colores obrotowe z tworzywa sztucznego mają regulowaną wysokość. Wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem i intensywną kolorystyką.  Sprawdzą się w nowoczesnych salach komputerowych w szkole czy w pokoju nastolatka.

Siedzisko i oparcie połączone są w jedną ergonomiczną całość a lekko sprężyste oparcie w naturalny sposób dostosowuje się do pleców uczniów. Wygodę siedzenia zwiększa także antypoślizgowa powierzchnia siedziska.

Krzesło obrotowe Colores występuje w aż sześciu wariantach kolorystycznych (bordowe, czerwone, żółte, zielone, turkusowe, szare). Stelaż krzesła jest wyposażony w mechanizm regulacji wysokości, co umożliwia korzystanie z krzesła przez szybko rosnące dzieci, nawet przez wiele lat. W salach komputerowych czy na świetlicy będę mogły korzystać z niego dzieci w różnym przedziale wiekowym.

Krzesła obrotowe z tworzywa sztucznego odporne są na zabrudzenia i wilgoć a także na zarysowania co stanowi dodatkowe zalety patrząc przez pryzmat intensywnego i wieloletniego użytkowania krzesełek w szkole czy domu. Stopki z tworzywa chronią podłogę przed zarysowaniami.

Nie zaleca się czyszczenia krzesełek żadnymi preparatami zawierającymi alkohol w składzie.

Produkt zgodny z normą: PN-EN 1729-1:2016 oraz PN-EN 1729-2+A1:2016.

• 6 kolorów

• wysokość siedziska od 38 do 51 cm

Szczegóły produktu

Mogą Ci się spodobać