.

Sala żłobkowa z kącikiem Zamek została zaprojektowana w ciepłej, jasnej tonacji z elementami w kolorze żółtym i zielonym. Estetyczny wygląd sali idzie w parze z jej funkcjonalnością. Przestrzeń została podzielona na strefy, które zaspokoją potrzeby małych dzieci i ich opiekunów.

.

aranżacja sali żłobkowej quadro z zamkiem

Opis

W aranżacja sali żłobkowej Quadro zwrócono dużą uwagę na estetyczny wygląd sali, ale kierowano się także koniecznością wydzielenia stref, które ułatwią opiekę nad małymi dziećmi. W strefie przechowywania znajduje się regał Quadro, który pomieści wiele dziecięcych zabawek oraz artykułów plastycznych. Dzieci mogą je wykorzystać zarówno w zabawie przy stolikach, jak i w specjalnej strefie zabaw, gdzie znajdują się miękkie i wygodne podesty oraz kącik manipulacyjno – sensoryczny Zamek. W sali żłobkowej nie mogło zabraknąć także miejsca na wypoczynek. W naszej aranżacji wykorzystaliśmy kojec modułowy oraz matę z poduszkami.

Aranżacja sali żłobkowej Quadro sprawia, że miejsce, w którym przebywają małe dzieci jest przytulne, wygodne i bardzo praktyczne.

sala_zlobkowa_moje_bambino_meble_quadro

Szczegóły produktu

Zestaw zawiera