undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
19 200
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry
Tabliczki informacyjne

Szkolne tabliczki informacyjne do szkoły

Odpowiednie tabliczki informacyjne są ważnym wyposażeniem szkół. Okazują się niezbędne w informowaniu uczniów lub ich rodziców o danych ważnych kwestiach. Ze względu na barwne kompozycje tablic, świetnie nadadzą się jako wyposażenie do przedszkola lub klas wczesnoszkolnych. Oferta jest bogata w różnego rodzaju tablice informacyjne szkolne, spełniające wszelkie potrzeby klas i całych szkół.

Przykładowo w ofercie znajduje się tablica ogłoszeniowa wraz z kalendarzem, pomagająca zrozumieć dzieciom upływ czasu oraz rozpoznawanie danych pór roku, czy dni tygodnia. Warto również zainwestować w panele informacyjne dla rodziców. Posiadają odpowiednie otwory (pod którym znajduje się imię dziecka), w które można wkładać ruloniki z informacjami dla konkretnego rodzica. Celem ułatwienia rozpoznawania imion wśród dzieci oraz określania ich nastroju przez rówieśników, pomocna okaże się tabliczka w kształcie wagonu, która spełnia funkcje listy obecności. Ciekawym rozwiązaniem ponadto okaże się jadłospis wykonany z makatki.

Tablice w większości są makatkami, które są bezpieczne dla dzieci oraz nie narażają je na najmniejsze urazy. Kolorowa tablica informacyjna, będzie interesująca dla dziecka, a w efekcie przykuwać jego wzrok. Decydując się na tego typu inwestycję do szkoły gwarantujemy przyjemniejszą organizację w każdej klasie oraz dostateczne informowanie uczniów i nauczycieli o aktualnych sprawach i wydarzeniach dziejących się w szkole.