undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
45 14000
Dostępność
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Filtry
Kąciki sensorycze, tablice manipulacyjne

Kąciki manipulacyjne dla dzieci do przedszkoli

Dobrze zaaranżowane sale, w których spędzają czas dzieci, gwarantują rozwijającą zabawę. Wyposażenie pomieszczeń dla najmłodszych w elementy sprzyjające odkrywaniu świata za pomocą jednocześnie zmysłu dotyku, słuchu i wzroku powinno znajdować się wszędzie tam, gdzie maluchy przebywają większą część dnia.
Dzięki asortymentowi, który posiada sklep Moje Bambino, opiekun czy wychowawca ma możliwość, aby stworzyć fantastyczny kącik manipulacyjno-sensoryczny. Posiadamy gotowe rozwiązania, ale także elementy, z których sami zbudujemy taki kącik. Wystarczy niewielki kawałek przestrzeni, aby urządzić miejsce do radosnej i kreatywnej zabawy. Konstrukcje przedstawiające domki czy zwierzęta to wielofunkcyjne zabawki manipulacyjne dla dzieci. Ruchome elementy zachęcają do ich przekręcania, odczepiania , zmiany położenia i dotykania. Młody człowiek bada dzięki temu świat odbierając go wieloma zmysłami. W większych salach czy na zewnątrz świetnie sprawdzą się kąciki, które są wyposażone w tunele, przejścia i zjeżdżalnie. Ścienne ozdoby manipulacyjno-sensoryczne, aplikacje o ciekawej teksturze, panele z efektami dźwiękowymi to produkty stworzone do tego, aby wykorzystać je przy organizowaniu odpowiedniego dla dzieci otoczenia.

Kąciki manipulacyjne do szkół i przedszkoli to doskonałe rozwiązanie aranżacyjne. Świetnie sprawdzą się wśród najmłodszych przedszkolaków, ale powodzeniem będą cieszyć się też w szkolnej świetlicy. Korzystna cena tych produktów oraz nieskończone możliwości zabawy jakie one dają, powinny zaważyć na słusznej decyzji o ich nabyciu.