Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Kategorie
więcej... mniej
Cena
129 9000
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry
Wyciszenia

Panele wyciszające i parawany akustyczne

Panele wygłuszające to doskonały pomysł na wykończenie pomieszczeń takich jak przedszkola czy żłobki. Nowoczesne rozwiązanie jest w stanie zapewnić ciszę śpiącym maluszkom i wyeliminować wszelkie hałasy. Podczas urządzania placówek edukacyjnych dla najmłodszych bardzo ważne jest dopracowanie do perfekcji wszelkich szczegółów i wybranie elementów wyposażenia, które najlepiej sprawdzą się w kontakcie z małymi dziećmi. Bezpieczne i dobre jakościowo sześciokąty oraz kwadraty wyciszające, które oferuje nasz sklep internetowy, to propozycja ciekawa również ze względu na swoje walory wizualne. To jedno z wielu interesujących rozwiązań, które mamy do zaproponowania. Ponadto proponujemy również praktyczny parawan akustyczny oraz podwieszane przy suficie panele, które również doskonale spełniają swoją funkcję.

Zdajemy sobie sprawę ze zróżnicowanych potrzeb oraz oczekiwań odwiedzających nas klientów. Właśnie dlatego pragniemy zapewnić szereg rozmaitych możliwości, z których każdy będzie w stanie wybrać opcję idealną do urządzanego przez siebie pomieszczenia. Zapewniamy liczne warianty kolorystyczne oraz rozmiarowe wielu ciekawych możliwości.

Na uwagę zasługują okrągłe panele wyciszające o charakterze dekoracyjnym, które podwieszane są przy suficie. Pozwalają one dzieciom lepiej skupić się na wyznaczonych im zadaniach, dzięki ograniczeniu ilości docierających bodźców słuchowych. Proponowane przez nas rozwiązanie ma szczególne znaczenie w przypadku maluchów z trudnościami w utrzymaniu uwagi, a także dzieci z zaburzeniami przetwarzania słuchowego. W sprzedaży posiadamy również zestaw parawanów wyciszających ze sztywnym środkiem, który ustawiany jest na blatach. Parawany umożliwiają redukcję hałasu docierającego do podopiecznych siedzących przy stolikach. Można do nich w bardzo szybki i prosty sposób przytwierdzić różnego rodzaju dekoracje czy obrazki.

Zapewniamy wiele wariantów kolorystycznych oraz rozmiarowych każdego z prezentowanych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że każdy klient bez problemu znajdzie parawan wyciszający lub inne rozwiązanie odpowiednie dla siebie. Na uwagę zasługuje wysoka jakość naszego asortymentu oraz jego korzystna cena.