undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
99 2210
Przeznaczenie
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Materiał
więcej... mniej
Filtry
Kojce dla dzieci

Kojce dla małych dzieci, także modułowe do żłobka.

Malutkie dzieci nie znają jeszcze zagrożeń na jakie mogą natrafić a równocześnie rozpiera je ciekawość świata. Coraz większa mobilność małych dzieci sprawia, że przychodzi i taki moment, że trzeba je choć na chwilę poskromić. Z pomocą przychodzą wówczas kojce dla dzieci, które świetnie sprawdzają się również w żłobkach i klubach malucha.

W placówkach dydaktycznych sprawdzą się nie tylko małe kojce, ale przede wszystkim takie, w których może bawić się kilkoro dzieci. Moje Bambino poleca również kojce modułowe, których wielkość można bardzo łatwo zmieniać w zależności od potrzeb.

Dla najmniejszych dzieci dobrym rozwiązaniem jest piankowy kojec składający się z kształtek rehabilitacyjnych. Materace kojca pokryte są łatwą do utrzymania w czystości tkaniną PCV, wolną od ftalanów. Małe dzieci mogą w nim bezpiecznie raczkować i bawić się ulubionymi zabawkami.

Natomiast kojec żłobkowy modułowy wykonany z tworzywa jest lekki, łatwo go można składać i rozkładać. Wymaga on uzupełnienia w matę.

Z pełną naszą ofertą kojców przeznaczonych dla małych dzieci znajdą Państwo przeglądając poniższa kategorie sklepu internetowego. Zapraszamy.