Krzesła, krzesła gabinetowe

Wyposażenie meblowe placówek dydaktycznych – krzesła.

Każda placówka oświatowa ma swoje potrzeby co do rozmiarów czy walorów estetycznych wyposażenia meblowego, jednak wszystkie potrzebują mebli wysokiej jakości, wykonanych zgodnie z obowiązującymi normami. Wszystkie te wysokie oczekiwania spełniają krzesła oferowane przez Moje Bambino. Nasza oferta krzeseł skierowana jest zarówno do żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych jak i liceów, techników.

W swojej ofercie posiadamy stabilne, urocze krzesełka drewniane, które uwielbiają małe dzieci, ale także kolorowe wyprofilowane krzesełka z tworzywa, które dostosowane są do małych plecków. Sprawdzą się one przy wytężonej pracy przy rysowaniu czy układaniu puzzli, ale także w tematycznych kącikach czy podczas spożywania posiłków. W żłobkach czy klubach malucha niezbędne będą także wygodne krzesełka do karmienia.

Dla starszych dzieci w szkole polecamy klasyczne krzesła z metalowym stelażem w szerokiej gamie kolorystycznej. Nasze krzesła posiadają wyprofilowane siedziska wykonane ze sklejki, które pomagają w utrzymaniu prawidłowej postawy ciała podczas siedzenia. Polecamy także nowoczesne krzesła szkolne wykonane z tworzywa sztucznego w różnych kolorach. Do klas informatycznych czy pracowni sprawdzą się najlepiej krzesła obrotowe.

Placówki oświatowe to nie tylko sale lekcyjne. Znajdą Państwo u nas także krzesła do gabinetów, na korytarze czy do stołówek. Wyjątkową ofertę stanowią również krzesła multifunkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z szeroka ofertą naszych krzeseł.