Nasi konsultanci

W0010_u_18.jpg
Kontakt z Konsultantem ds. sprzedaży:
  • Wizyta naszego doradcy w Twojej placówce w dowolnym miejscu w kraju
  • Złożenie zamówienia
  • Wsparcie w przygotowaniu oferty lub zapytania ofertowego
  • Profesjonalna usługa w zakresie aranżacji przestrzeni edukacyjnej i doboru pomocy dydaktycznych
  • Bezpośrednie konsultacje z naszym specjalistą dają gwarancję trafionych zakupów, a tym samym zapewniają oszczędność środków
AdobeStock_142369858.jpeg
Kontakt z Biurem Obsługi Klienta:
  • Informacja o zamówieniu lub statusie wysyłki zamówienia
  • Aktualna informacja o dostępności produktów
  • Wparcie w przygotowaniu oferty lub zapytania ofertowego
  • Usługi dotyczące: korekty zamówienia, wymiany asortymentu, zmiany formy płatności, korekty faktury

mazowieckie
Dorota Walczuk
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 606 907 587
d.walczuk@mojebambino.pl

Magdalena Ziółkowska
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 818
m.ziolkowska@mojebambino.pl

Katarzyna Jaskólska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 089 457
k.jaskolska@mojebambino.pl

Joanna Kołczyk
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 880 789 163
j.kolczyk@mojebambino.pl

Julia Prochowicz
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 122 181
j.prochowicz@mojebambino.pl

Zuzanna Ogorzałek
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 252
z.ogorzalek@mojebambino.pl

Anna Pasternak
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 408 464
a.pasternak@mojebambino.pl
wielkopolskie
Mariola Kulas
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 266 512
m.kulas@mojebambino.pl
dolnośląskie
Emilian Witczak
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 734 490 603
e.witczak@mojebambino.pl

Maja Nowak
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 431
m.nowak@mojebambino.pl
opolskie
Maciej Kaczor
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 031
m.kaczor@mojebambino.pl
wielkopolskie
Diana Kachnowicz
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 505 240 927
d.kachnowicz@mojebambino.pl
dolnośląskie
Dariusz Zienkiewicz
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 288
d.zienkiewicz@mojebambino.pl

Kazimiera Dorodna
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 255
k.dorodna@mojebambino.pl

Szymon Kaczmarek
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 089 398
s.kaczmarek@mojebambino.pl

Milena Sajewicz
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 734 218 189
m.sajewicz@mojebambino.pl
śląskie
Sylwia Jurczyk
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 509 862 453
s.jurczyk@mojebambino.pl

Natalia Orłowska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 880 788 461
n.orlowska@mojebambino.pl

Martyna Frysztacka
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 089 405
m.frysztacka@mojebambino.pl

Weronika Wiencek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 880 789 051
w.wiencek@mojebambino.pl

Alicja Sosna
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 408 463
a.sosna@mojebambino.pl

Marta Cielas
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 089 521
m.cielas@mojebambino.pl

Magdalena Frątczak
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 868
m.fratczak@mojebambino.pl
zachodniopomorskie
Małgorzata Piasecka
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 508 088 936
m.piasecka@mojebambino.pl

Ewelina Tomala
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 027
e.tomala@mojebambino.pl
lubuskie
Anna Urban
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 692 247 660
a.urban@mojebambino.pl
pomorskie
Patrycja Leik
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 433
p.leik@mojebambino.pl

Patryk Kapica
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 345
p.kapica@mojebambino.pl

Maja Wdowczyk
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 865
m.wdowczyk@mojebambino.pl

Szymon Matulewicz
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 249
s.matulewicz@mojebambino.pl
mazowieckie
Aneta Gruszczyńska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 880 789 054
a.gruszczynska@mojebambino.pl
kujawsko-pomorskie
Natalia Kowalaszek
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 722 015 763
n.kowalaszek@mojebambino.pl

Małgorzata Furdak
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 449
m.furdak@mojebambino.pl
wielkopolskie
Agnieszka Łuczak
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 248
a.luczak@mojebambino.pl

Natalia Teodorowicz
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 880 789 173
n.teodorowicz@mojebambino.pl

Grażyna Tomaszewicz
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 253
g.tomaszewicz@mojebambino.pl

lubuskie
Magdalena Wierzbicka
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 035
m.wierzbicka@mojebambino.pl
mazowieckie
Jolanta Chojnacka
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 692 248 185
j.chojnacka@mojebambino.pl

Katarzyna Kacperska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 858
k.kacperska@mojebambino.pl
wielkopolskie
Mateusz Pszczoła
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 250
m.pszczola@mojebambino.pl
łódzkie
Paulina Stolarczyk
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 880 789 167
p.stolarczyk@mojebambino.pl

Magdalena Dzięcioł
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 408 462
m.dzieciol@mojebambino.pl

Monika Dąbek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 532 154 003
m.dabek@mojebambino.pl

Magdalena Krakowiak
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 859
m.krakowiak@mojebambino.pl
podkarpackie
Magdalena Siek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 797 122 175
m.siek@mojebambino.pl

Sylwia Goch
Młodszy Specjalista ds. Sprzedazy
tel.: 509 862 482
s.goch@mojebambino.pl

Anna Pieniowska
Specjalista ds. Sprzedazy
tel.: 734 218 190
a.pieniowska@mojebambino.pl
małopolskie
Dominika Szeliga
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 880 789 161
d.szeliga@mojebambino.pl

Natalia Mąka
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 880 789 176
n.maka@mojebambino.pl

Magdalena Świniarska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 088 824
m.swiniarska@mojebambino.pl

Katarzyna Gubała
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 247
k.gubala@mojebambino.pl

Patrycja Csorich
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 633 862
p.csorich@mojebambino.pl

Kamila Janus
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 508 089 297
k.janus@mojebambino.pl
lubelskie
Dominika Dąbek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 606 994 869
d.dabek@mojebambino.pl

Dominika Woźniak
Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 326
d.wozniak@mojebambino.pl

Angelika Król
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 781 980 434
a.krol@mojebambino.pl
świętokrzyskie
Sara Kuschel
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 608 645 909
s.kuschel@mojebambino.pl

Agnieszka Szczygieł
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 032
a.szczygiel@mojebambino.pl
warmińsko-mazurskie
Bartosz Kirycki
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 504 185 399
b.kirycki@mojebambino.pl

Małgorzata Nadratowska
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 881 088 792
m.nadratowska@mojebambino.pl
podlaskie
Natalia Bogucka
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 880 789 217
n.bogucka@mojebambino.pl

Monika Frankowska
Starszy Specjalista ds. Sprzedaży
tel.: 667 622 028
m.frankowska@mojebambino.pl
e.myka
Ewa Myka-Zaprawa
Dyrektor Handlowy

tel.: 667 633 861
e.myka@mojebambino.pl
m.nowicka
Marzena Nowicka
Dyrektor Biura Obsługi Klienta i Działu Zamówień Publicznych

tel.: 42 280 73 00, 797 408 465
m.nowicka@mojebambino.pl
d.szczurtek
Dorota Szczurtek
Kierownik Biura Obsługi Klienta

tel.: 42 203 49 85, 781 980 212
d.szczurtek@mojebambino.pl
p.kochaniak
Patrycja Kochaniak
Z-ca kierownika Biura Obsługi Klienta

tel.: 539 394 341
p.kochaniak@mojebambino.pl
r.zbiciak
Robert Zbiciak
Kierownik Działu Zamówień Publicznych

tel.: 605 582 898
r.zbiciak@mojebambino.pl

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę