Wyposażenie meblowe, pomoce dydaktyczne do żłobków, przedszkoli i szkół.

slider_black_week_lego Slide thumbnail
slider_black_week_photon Slide thumbnail
slider_black_week_scottie Slide thumbnail
slider_matematyka_to_rozumiem Slide thumbnail
slider_rezerwa_oswiatowa Slide thumbnail
slider_aktywna_tablica_2020 Slide thumbnail
slider_photon_spe Slide thumbnail
slider_photon_fizyka_ekologia Slide thumbnailFirma Moje Bambino zapewnia kompleksowe wyposażenie żłobków, przedszkoli i szkół oferując wysokiej jakości meble oraz pomoce edukacyjne do placówek dydaktycznych.

Kompleksowe wyposażenie żłobków – meble, akcesoria do przewijania, karmienia i leżakowania, zabawki, produkty do integracji sensorycznej w żłobku.

Sklep Moje Bambino poleca certyfikowane meble, stoliki oraz krzesełka przeznaczone do żłobków. W ofercie kierowanej do żłobków znajdą Państwo także przewijaki i akcesoria do przewijania a także stoły i krzesła do karmienia oraz łóżeczka do spania i leżakowania. Wraz z bezpieczeństwem użytkowania gwarantujemy także wysoką jakość oferowanego wyposażenia meblowego. W naszej ofercie znajdują się także dywany i wykładziny z atestem a także różnego rodzaju dekoracje na ścianę, w tym także te z elementami manipulacyjnymi. Posiadamy także inne produkty wpływające pozytywnie na rozwój integracji sensorycznej najmłodszych w żłobkach oraz zabawki z normą dla dzieci do 3 lat.

Wyposażenie przedszkola – meble, krzesła i stoły, pomoce edukacyjne i artykuły plastyczne oraz pomoce wspierające rozwój małej i dużej motoryki.

Przedszkole przyjazne dzieciom to cel, który można osiągnąć między innymi dzięki wyposażeniu placówki w certyfikowane, bezpieczne meble przedszkolne oraz odpowiednio dobrane do wieku pomoce dydaktyczne i multimedialne. Takie kompleksowe wyposażenie przedszkola znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym. Polecamy krzesełka i stoły w rozmiarach 1-3 oraz kolekcje meblowe a także leżaczki, kąciki dydaktyczne, dywany i wykładziny oraz siedziska. Dzieci w wieku przedszkolnym uwielbiają wszelkiego rodzaju działania twórcze, do których potrzebują dużych ilości artykułów plastycznych i kreatywnych. Pojedyncze produkty, ale i specjalne zestawy stolikowe dedykowane przedszkolom znajdą Państwo w naszej bogatej ofercie wyposażenia placówek oświatowych.

Meble, ławki, krzesła, pomoce dydaktyczne do szkół – kompleksowe wyposażenie placówek szkolnych.

Wyposażenie meblowe w szkole podstawowej obejmuje bardzo szeroki zakres produktów począwszy od regałów do klas i pracowni, ławek i krzeseł szkolnych, ale także szatnie, meble dla nauczycieli, biblioteki, świetlicy czy do pokoju dyrektora. Nasz sklep on line posiada bogatą ofertę wyposażenia szkół, w tym meble certyfikowane. Bogata oferta Moje Bambino obejmuje także pomoce dydaktyczne w tym także pomoce edukacyjne multimedialne wspierające naukę wszystkich przedmiotów szkolnych oraz nauczanie początkowe.

Wyposażenie liceum – meble do szkół ponadpodstawowych, ławki, krzesła oraz pomoce dydaktyczne dla młodzieży.

Kompleksowe wyposażenie szkół ponadpodstawowych w naszej ofercie obejmuje zarówno kolekcje meblowe do klas i pracowni przedmiotowych jak i ławki i krzesła dla uczniów oraz zestawy mebli dla kadry nauczycielskiej w liceach i technikach. Kanapy i siedziska modułowe pozwolą na nowoczesną aranżację korytarzy, szatni czy bibliotek. Polecamy także pomoce dydaktyczne do liceum i technikum oraz niezbędny w szkołach sprzęt multimedialny, w tym także tablice interaktywne, laptopy i rzutniki. Oddzielną grupę stanowią akcesoria do ćwiczeń i sprzęt do licealnych sal gimnastycznych. Zapraszamy do odwiedzenia kategorii liceum i technikum i zapoznania się z naszą ofertą kompleksowego wyposażenia szkół ponadpodstawowych.