Monitory interaktywne

Dotykowy monitor interaktywny do szkoły, przedszkola

Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań do szkół sprawia, że dla uczniów nauka staje się dużo bardziej atrakcyjna i aktywizująca. Z drugiej strony nauczyciel może wykorzystać znacznie więcej materiałów podczas lekcji, żeby przedstawić temat w dużo ciekawszy sposób. Technologią, która zdobywa coraz większą popularność w szkołach są monitory interaktywne z dotykowym ekranem.
Duże monitory dają ogromne możliwości prezentowania najróżniejszych treści. Równocześnie to urządzenie jest wyjątkowo proste w obsłudze. Działanie oparte jest na wbudowanym systemie Android, jednak SLOT OPS umożliwia także podłączenie komputera OPS z systemem Windows, który dodatkowo zwiększa możliwości monitora. Liczne porty umożliwiają podłączenie urządzeń typu mikroskop w celu prezentacji obrazów całej klasie. Wystarczy włożyć pendrive, żeby uruchomić prezentację. W ekranie jest zamontowany wysokiej jakości wyświetlacz LED w jakości full HD. Dzięki temu obraz jest jasny i posiada żywe, naturalne kolory. W ofercie sklepu Moje Bambino znajdują się monitory interaktywne o różnych parametrach i przekątnych od 5 do 86 cali co pozwoli Państwu wybrać produkt odpowiedni do indywidualnych potrzeb. Monitor interaktywny do szkoły to prawdziwa rewolucja! Pozwala niezwykle zaoszczędzić czas. Doskonałe parametry sprawiają, że na monitorze pracuje się płynnie i bez zakłóceń.
W naszym sklepie znajduje się także stół multimedialny, będący połączeniem monitora z kątowym statywem elektrycznym. Taki zestaw rozwiązuje problem z ustawieniem lub powieszeniem monitora. Wystarczy ustawić go w pionowej pozycji, a dzięki kółkom przymocowanym do statywu, z łatwością można go odstawić w mniej używaną część klasy. W razie potrzeby można go wyjąć i w parę chwil uruchomić. Stół, który można ustawić w pozycji poziomej, to doskonała propozycja do prac grupowych.
Prezentowane dotykowe urządzenia multimedialne w naszej ofercie to nie tylko gwarancja jakości, ale również świetna cena.