undo Wróć do kategorii wyżej
Aranżacje z meblami Quadro

Meble szkolne Quadro to nieskończona liczba możliwości aranżacji przestrzennej sali szkolnej w nowoczesnym stylu. Bogata kolorystyka drzwiczek i szuflad w 12 stonowanych odcieniach oraz dwa warianty płyty (biała lub w tonacji klonu) sprawiają, że każda sala lekcyjna może być niepowtarzalna. A dochodzi do tego bogata różnorodność szafek szkolnych. Poniżej kilka pomysłów na urządzenie sali w szkole.

Warto zwrócić jeszcze uwagę na bardzo wysoką jakość mebli szkolnych Quadro. Meble wykonane są z płyty laminowanej o grubości 18 mm. Fronty drzwiczek i szuflad to płyta MDF oklejona trwałą folią termoplastyczną. Cztery podstawowe wysokości szafek oraz szerokość w dwóch wariantach sprawiają, że meble sprawdzą się przy aranżacji małych jak i dużych sal szkolnych.

Ze względu na estetycznie wykonane tyły, szafki szkolne można ustawić w różnych konfiguracjach nie tylko przy ścianie, ale i na środku a dzięki szafkom 1/8 koła możliwe jest także ułożenie ich w kształcie fali lub półkoła. Z kolekcją Quadro łatwo też można zaplanować przestrzenie (szuflady czy szafeczki) na podręczniki czy artykuły plastyczne dala każdego ucznia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aranżacjami na przestrzeń w szkole.