Nowoczesny sprzęt multimedialny do szkół, przedszkoli

Prezentujemy Państwu sprzęt multimedialny do szkół umożliwiający nowoczesną edukację zgodną z maksymą Konfucjusza „słyszę i zapominam, widzę i pamiętam, robię i rozumiem”. Już od wielu lat na lekcjach korzystano ze slajdów i przeźroczy doceniając wizualizacje w procesie nauki. Nowoczesne multimedia w szkole to zestaw rzutnik z tablicą interaktywną i oczywiście komputer. Nauczyciel ma możliwość korzystania z licznych programów edukacyjnych dedykowanych konkretnym przedmiotom czy zagadnieniom. Wsparcie w przekazywaniu wiedzy w postaci multimediów ma dziś nie tylko nauczyciel matematyki, biologii, chemii, fizyki czy geografii, ale także nauczyciel nauczania wczesnoszkolnego i w przedszkolu.
Wykorzystując nowoczesny sprzęt multimedialny, nauczyciel może wytłumaczyć trudne zagadnienia, utrwalić zdobyta już wiedzę lub sprawdzić przyswojone wiadomości z danego działu. Możliwości jest wiele a uczniowie doceniają lekcje idące z duchem czasu.
Pomoce interaktywne doceniają także terapeuci oraz pedagodzy pracujący z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
Obok tablic i programów edukacyjnych posiadamy także standardowy sprzęt multimedialny niezbędny w placówkach edukacyjnych lub znacząco poprawiający jej funkcjonowanie. Polecamy sprzęt biurowy, w tym ksera, niszczarki, drukarki, skanery, laminatory, ale także projektory, wizualizery, aparaty fotograficzne, głośniki. Posiadamy także nowoczesne drony programowalne i roboty edukacyjne, które szczególnie do gustu przypadną uczniom.

Multimedia w szkole i przedszkolu na poziomie robię i rozumiem

Jak można jeszcze lepiej dotrzeć do dzieci, sprawić by były zaangażowane w zajęcia oraz pomóc wyrazić się nawet tym wymagającym większej uwagi? Polecamy Magiczny Dywan i Magiczną Ścianę. Sprawdzą się zarówno na lekcjach jak i podczas luźniejszych zabaw w trakcie przerw lub na świetlicy. Obserwuj klasę radosnych dzieci uczestniczących w quizie edukacyjnym... rzucając piłeczkami w interaktywną tablicę! Daj im możliwość przeżywania radosnych przygód na magicznym dywanie, który, angażując dziecko ruchowo, wzmacnia jego zdolności poznawcze i edukuje go! Pomóż wyrazić się i poznać świat dzieciom wymagającym większej uwagi z interaktywnym stołem terapeutycznym.